Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik a férjemmel?...

Mi történik a férjemmel? Hogyan derítsem ki ha nem mondja el?

Figyelt kérdés
Új dolgokat veszek rajta észre, attól félek, hogy valami balhéba keveredett. Mostanában mindig lehangolt, feszült, mérges, nem lehet hozzászólni mert robban, aztán bocsánatot kér és azt mondja, hogy nem rám/ránk haragszik de azt már nem mondja el, hogy kire. Néha olyan mintha sírt volna. Gyakran kérdezgettem tőle, hogy mi a baja, nem mondta el ezért békén hagytam egy pár napig és valamelyik nap le akartam ülni beszélgetni vele erről, mert már iszik is részegségig majdnem minden nap de nem hajlandó semmit sem mondani. Én meg nem sokáig fogom tűrni, hogy ordibál velünk meg részegeskedik mert ez nem tesz jót a gyerekeknek (az egyik most lesz 3 éves, a másik 6 hónapos) így is nem győzök magyarázkodni a gyereknek, hogy apának mi baja van. Bíztam benne, hogy csak nekem nem mondja el, ezért beszéltem a családjával, barátaival de nem tudnak semmit sem, ők azt hitték, hogy köztünk nincs rendben valami. Eddig normálisan éltünk, boldogok voltunk és örültünk, hogy végre van saját családunk, erre itt van ez. Nem szeretném cserben hagyni bármi is van, de ha nem mond semmit nem tudok segíteni és előbb-utóbb lépnem kell a gyerekek érdekében. A barátnőm szerint drogozik. Ezt teljesen kizártnak tartom mert ő sohasem nyúlna drogokhoz, nagyon ellenzi. Itt valami más lehet a probléma de nem tudok rájönni, hogy mi lehet. Abban reménykedem, hogy tudtok adni pár használható ötletet aminek segítségével kideríthetem, hogy mi lehet ez az egész!

2013. máj. 12. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Légy nagyon toleráns, és türelmes vele, valószinűleg valami lelki dolog lesz. Ne kérdezősködj, mert ilyenkor egy ilyen helyzetben lévő embernek a legrosszabb amikor elkezdik nyüstölni.
2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

"(az egyik most lesz 3 éves, a másik 6 hónapos) így is nem győzök magyarázkodni a gyereknek,"


Tudhatnád, hogy iulyen állapotban lévő embernél a gyerekcirkusz-már pedig két ilyen kicsi csinál még-csak rátesz egy lapáttal a negativ dolgokra.


Légy már egy kicsit emberségesebb vele..

2013. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem jut eszembe értelmes tanács.Itt nagyon vigyázni kell, nem babra megy a játék.

Talán, ha alkalmas pillanatban, nagyon szépen, halkan próbáld megtudni mi is van.

Persze ezt magadtól is tudod, de nincs jobb ötletem.

2013. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

" iszik is részegségig majdnem minden nap... ordibál velünk"


Hja, előző, ki legyen itt emberséges?

Kérdező, követeld a választ, szedd ki belőle, szüleivel, rokonaival, barátaival, kollégáival, mindenkivel beszélj!

Ez nem állapot!

2013. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ird le ezt neki levélben és kérdezd meg, hogy mi baja. Azt is ird meg neki, hogy igy - ha nem mond semmit - nem tudjátok folytatni az életeteket. Ha erre sem válaszol, akkor sok mindent nem tudsz tenni, legfeljebb elmenni.
2013. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

4 "Kérdező, követeld a választ,"


Úgy elküldenélek a büdős francba a követelőzéseddel a pasi helyében, hogy a fal adja a másikat és megtanulnád kivel, mikor és hol követelődz.

2013. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%

4


"szüleivel, rokonaival, barátaival, kollégáival, mindenkivel beszélj!"


Ezért meg még külön elküldenélek mindezek az emberek előtt a francba ha ezt meg mernéd lépni.

2013. máj. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Próbáld azt esetleg, hogy többen ültök le vele. Hátha úgy meg tudjátok győzni. Ha nem csak te mondod neki, hogy gond van, hanem a szülei/testvére/barátai, bárki aki még közel áll hozzá, akkor talán kiböki. De először még próbáld meg négyszemközt megkérdezni...
2013. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Ha 2 kisgyermeked van mindenkepp a problema megoldasara torekedj!


Ha ugy erzed nem tudsz beszelni vele es nem javul a helyzet kerdezz rokonokat

kerd az o segitseguket hogy beszeljenek vele

tudassak arrol hogy ha a helyzet nem valtozik a gyerekek erdekeben lepned kell

A jovoben ha nem javul a szitu esetleg szunet a kapcsolatban. koltozz el egy idore

az tobbnyire hathatos lehet


ne halgass a vslazzadokra hogy varj meg legy turelmes


a gyerekekre gondolj!!!!

Sok szerencset

2013. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy kell "emberségesnek" lenni hogy némán tűröm hogy a férjem odítson velem, úgy, hogy hónapokig nem mondja meg, mi baja van. Persze, 1-2 napig lehet problémát emészteni, meg kivárni, de olyan nincs, hogy egy családban az egyik fél huzamosabb ideig magán kívül legyen, anélkül hogy hajlandó megmondani a társaának, mi vezet oda hogy kifordult önmagából és iszik és ordít.

Sajnos az van, hogy huzakodással ez nem fog megoldódni.

Én azt mondom, keress egy alkalmas pillanatot (a körülményekhez képest), és nagyon finoman kérd meg, mondja el mi van.

Ha nem hajlandó, akkor (szintén szépen) kérd meg, hogy költözzön el egy kicsit, és gondolkodjatok mindketten. Nem bosszú ez, meg nem büntetés, hanem az amit egy anya megtesz a gyermekei és saját védelme és nyugalma érdekében.

Egyébként szerintem egyértelműen adósság van a dologban. Nem drog, az hülyeség. Én láttam hasonlót a családban is és a környezetemben is, mindkét helyen nagyon hirdeteln érte a pasit (családot) pénzügyi veszteség, és nem volt képes elmondani a pasi.

Nem tudom, miből él a férjed, de az én rokonom megzőgazdasából élt, és valamit elszámolt v nem úgy jött be a számítása ahogy tervezte, és valahogy adósságspirálba keveredett tök vératlanul. A másik helyen pedig leült kártyázni és nagyot veszített, aztán kölcsönkért valami uzsorástól stb...

2013. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!