Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van leszólva az a nő,...

Miért van leszólva az a nő, aki elvárja hogy a gyereke apja fizessen gyerektartást?

Figyelt kérdés

Nem az olyan végletekre gondolok, hogy apuka fizetése nettó 100 és anyuka 150et kérne 1 gyerekre.

Hanem amikor normális összegről lenne szó.


Miért kellene csak neki vállalnia az anyagi terheket? Miért lenne ettől pénzéhes?


2013. máj. 13. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

én sosem szólom le őket, kivéve, ha az apa tudta, akarata nélkül csak azért is, egyedül is bevállalta a gyereket... jó, igazából azokat sem szólom le, csak megérteni nem tudom.


Nyilván vannak esetek, mikor apuka munkanélküli, és nem, tud fizetni, és az élettársától várná el anyuka a pénzt.


De általában nem szokták leszólni őket, én legalábbis nem tapasztalom

2013. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert a gyik teli van tizenéves megmondóemberekkel, akik itt névtelenül oszthatnak ki másokat. Így élik ki a frusztrációjukat. Élettapasztalatuk semmi, de nagyon szeretik megmondani a frankót másoknak. (gondolom majd ezért is jól lepontoznak, mert magukra ismernek)
2013. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Hol vannak leszólva mert én nem hiszem, hogy annyi ilyen lenne.

Én egy kérdésnél olvastam, hogy leszólták anyukát ahol 2 gyerekre 120. ezer plusz apuka lakásában maradhatott teljesen ingyen és kevesellte. Na ő meg is érdemelte, hogy leszólják.

De ahol korrekt igények vannak és nem azzal jön, hogy válás után az apának kell fizetni a gyerek minden költségeit meg hasonlók ott nem szólnak le senkit.

2013. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
hát, nincs leszólva, úgyhogy kissé éprtelmetlen a kérdésed. a való életben ezt természetesnek, veszik, ha nem él az apa a ygerekkel, akkor gyerektartást fizet alapesetben. itt mindig van 1-2 max 3 hozzászóló, aki szerint a gyerektartás "követelése" lehúzűs. na, erre a premberre jut vagy 15, aki felháborodottan visszaír és érvel a gyerektartás mellett. nagyon kevesen osztják ezt a véleméynt itt is, hát még "valójában".
2013. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert sokszor vannak direkt ilyen bicskanyitogató kérdések. Nem rég volt egy kérdés ahol anyuka még azt is felsorolta, hogy azért kell többet fizetnie gyerektartásért mert ő lemond a pasizási lehetőségről amikor a gyerekkel van. Na most amikor az anyuka a gyerekével töltött időért is pénzt kérne, az elég szánalmas. Annak minek gyerek.
2013. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
igen előfordul...többször észrevettem én is...volt egy kérdés ahol anyuka megkérdezte miért elég 10-20000gyerektartás?keményen lekapták a tíz körméről ,hogy micsoda pénzéhes...
2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Van pár "krónikus válaszoló", akinek ez az öröme az életben.
2013. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

"Na most amikor az anyuka a gyerekével töltött időért is pénzt kérne, az elég szánalmas. Annak minek gyerek."


azért az időért kéri, amit eredetileg az apának kellene a gyerekkel tölteni. elég nehéz gyerekkel párt találni, a randik idejére bébiszitter kell, stb, ha már apuka lelépett, akkor illene segítenie ebben.

2013. máj. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"azért az időért kéri, amit eredetileg az apának kellene a gyerekkel tölteni. elég nehéz gyerekkel párt találni, a randik idejére bébiszitter kell, stb, ha már apuka lelépett, akkor illene segítenie ebben."


Nagyon sok apa vigyázna a gyerekére hétköznap is ha engednéd.

2013. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ....igen én is úgy gondolom ,ha apuka lelépett és éli világát akkor legalább anyagilag könnyítse meg a gyermeke életét ...ha már szeretetet képtelen adni...az én volt férjem nagyon tisztességes gyerektartást fizet,de ami a legfontosabb nagyon sokat foglalkozik a lányával...ember maradt ebben a helyzetben...
2013. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!