Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van leszólva az a nő,...

Miért van leszólva az a nő, aki elvárja hogy a gyereke apja fizessen gyerektartást?

Figyelt kérdés

Nem az olyan végletekre gondolok, hogy apuka fizetése nettó 100 és anyuka 150et kérne 1 gyerekre.

Hanem amikor normális összegről lenne szó.


Miért kellene csak neki vállalnia az anyagi terheket? Miért lenne ettől pénzéhes?


2013. máj. 13. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es, azt miért nekem kell engednem, hogy egy apa vigyázzon a gyerekére? nekem nincs gyerekem :D de több olyat láttam, hogy lelépett és azt hitte, innentől ő csak pénzzel kell hogy lerendezze a gyereknevelést... egyébként a megosztott felügyelet híve vagyok, ha nekem lenne gyerekem és válnék, akkor így szeretném.
2013. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért mert ha anyukánál helyezik el akkor apának jár a kéthetente hétvége törvényileg. Így ha anyuka nem akarja nem adja oda hétköznap a gyereket.
2013. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Több elvált anyuka ismerősöm van. Mindegyik panaszkodik az exére, hogy milyen apa, mert sajnálja a gyerekétől a pénzt. Mert a nő nem tud neki mindent megadni. Persze műkörmöshöz, fodrászhoz meg moziba eltud járni, meg csak úgy autózgatni ha rossz a kedve... Arra van pénze, a gyerekre nincs. :)
2014. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!