Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok Budapesten vagy környék...

Tudtok Budapesten vagy környékén romantikus helyeket? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A párommal nagyon kevés a közös programunk, szeretném őt meglepni, hogy elmegyünk valami szép helyre itt Budapesten, vagy környékén. Lehetőleg nem pénzes programot szeretnék, inkább ilyen este kivilágitott hely, romantikus helyet szeretnék.

2013. máj. 13. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Gödöllői kastély parkja ingyenesen látogatható.

Gyönyörű, szép időben picknikre alkalmas...

2013. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bár ez napközbeni....


Esti...mi régen sokat jártunk a Citadella irányába sétálni, beszélgetni

2013. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet elcsépelt, de mi is még mindig szeretünk este a Dunaparton sétálni. Vagy a Váci utcánál, Vörösmarty téren...
2013. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt biztos találsz megfelelő helyet :)

2013. máj. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Gödöllői kastélyt majd szerintem jövőhéten, amikor már remélem vissza tér a jó idő, megnézzük:)

Duna parton sem sétáltunk még nagyon... Azt is felírtam magamnak:)


Megnézem az oldalt, amit küldtél, kedves utolsó válaszoló.

2013. máj. 13. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár ez lehet, hogy inkább napközbeni: János-hegyi kilátó, de állítólag este is szép, csak nem tudom, hogy akkor mennyire biztonságot ott járkálni. Vagy Gellért hegy, Margit sziget.
2013. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a Gellért tértől mentek fel a hegyre, akkor van egy "zsákutca-kilátó", az kifejezetten alkalmas ilyenre.


Az én személyes kedvencem amúgy a Gül Baba utca. A türbét is érdemes körbesétálni, éjszaka ki van világítva nagyon szépen, de az utca zseniális, mintha 1-2száz évet visszamentél volna :-)


És amúgy én ajánlanék egy éttermezést is utána. Tudom, hogy pénz, de egyszer alkalomkor belefér. Thai étterem a Király utcához közel a körúton elég jó, egyáltalán nem árulnak semmi ijesztőt :-D, viszont az édesség finom, a kaja korrekt és nem drágák

2013. máj. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!