Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok hangulatos, romantiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok hangulatos, romantikus randi helyeket mondani Budapesten?

Figyelt kérdés

Barátommal nyár végén jöttünk össze, ameddig jó idő volt, szinte az összes randink abból állt, hogy sétáltunk, beültünk valami nyitott kávézóba vagy étterembe, aztán folytattuk a sétálást. Amióta hideg van, ezek a nagy séták kimaradnak, átvette a helyüket a plázázás (a hideg miatt is, meg a karácsonyi ajándék vadászás miatt is), de már mindketten nagyon unjuk a dolgot.

Tudnátok mondani olyan randi helyeket, amik hangulatosak, télen is jó programlehetőségek? Kávézókban-teaházakban voltunk mostanában.

Olyan helyet szeretnék találni, ami nem kimondottan étterem, de lehet enni is. Akár lehet egy kulturált kocsma is. Lehetőleg a belvárosban és nem arany áron. Ha tudtok konkrét helyet, azt nagyon megköszönném! :)


2013. jan. 11. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudok egy jót! Margit sziget -holdudvar
2013. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem, tetszik a hely, de télen nincs nyitva, csak áprilisban nyit :(


De tényleg köszi, megjegyeztem, biztosan elmegyünk majd! :)

2013. jan. 11. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a margitszigetet akartam mondani.:D

Vörös oroszlán teaház jó hely meg el lehet menni jégkorizni is. Esetleg mozi.

2013. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!