Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljon otthon a férj, ha...

Szóljon otthon a férj, ha este meló után bulizni akar vagy ne?

Figyelt kérdés
Kinél hogy működik?

2013. máj. 13. 23:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
persze, azért mondja el, h kb mikorra jön haza. mondjuk mi egész nap állandó kapcsolatban állunk a whatsappon, a munkánk is megengedi, h néha dobjunk egy üzit. ha valami ötlete merül fel egyikünknek az estével kapcsolatban, akkor azonnal ír a másiknak, h mire számítson.
2013. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Mi is whatsapp-on irkálunk!:) ezek szerint másnak is bejött:)))

Ment mindenkinek a zöld tasli!:)

2013. máj. 14. 11:22
 23/26 anonim ***** válasza:
Szóljon. Nekünk ebből rengeteg vita volt. Ő 40 perc alatt itthon van, ha minden rendben jön, nem kell várni. Felhívott, hogy úton van. Ok. 2 órával később még nem volt itthon és volt, hogy éjfél után 1-2 óra fele ért haza. Akkor 9-ig dolgozott. Rengeteg balhénk volt, elég durvák. Én is hülye voltam, ő is. Kompromisszumot kötöttünk. Ő szól, én nem idegeskedek. Nem kell elkéreckedni, de annyit kértem, hogy mondja meg, kb. mikorra várhatom. Éjfél? 1-2 óra? Addig nyugodt vagyok. De ha addig nem ér haza, akkor legalább telefonáljon vagy legyen a közelben a telója, ha hívom, vegye fel. Mostanában nincs ilyen gondunk szerencsére, de régen sok gond volt ebből.
2013. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szóljon...

Akkor is szól amikor elindul haza munkából...ha pl később végez akkor is szól... Van, hogy meglepem, hogy bemegyek elé (örül neki) vagy buszmegállóba megyek elé...

Megszokás nálunk...

Nem engedélyt kér ha maradna, hanem megkérdezi volt-e valami tervem estére vagy másnap, amihez korán kell kelni, vagy behív, hogy menjek én is...de nálunk még nincs gyerek, úgyhogy ha hív tudok menni...

2013. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is szólt a férjem, amikor még csak járogattunk és nem éltünk együtt. No nem azért, mert nem engedtem volna el, hanem azért, mert így aznap nem tudtunk találkozni. (Másik városban dolgozott és néha elment a kollégákkal sörözni.) Ha a barátaival ment helyben, engem is elhívott. Most, hogy már együtt élünk és van baba is, spontán nem szokott munka után sörözni menni, általában 1-2 nappal előre megbeszéli a kollégákkal/barátokkal, és nem este szól, hogy bocsi, de későn megyek, nem eszek vacsit, stb. Így nem kell főzőcskézni és én is tudok magamnak valami programot szervezni, pl. áthívom a barátnőimet, vagy átmegyek hozzájuk babástól, esetleg elmegyünk egy cukrászdába vagy valami.
2013. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Persze,a társadnak ennyivel azért tartozol.
2013. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!