Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Problémám: Van egy b. nőm...

Nikol1204 kérdése:

Problémám: Van egy b. nőm akit otthon sűrűn nagyon csúnyán megvernek és még csak 17 de el akar minnél elöbb költözni otthonról. Hogy lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Ma lehet nagyon ki fog kapni de akkor holnap első utunk a korházba visz... én már elmultam 18 vagy azt szeretnénk h az én Édesanyám legyen a gyámja vagy pedig h hozzám költözhessen és ő kapja a pénzt amit az annya rá kap...
2012. jún. 13. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenképpen a területileg illetékes (lakcím szerinti) gyermekjóléti szolgálatot keressétek meg, ott majd el fogják mondani a további lehetőségeket. Lehetőleg menjen veletek a te anyukád is.
2012. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igez ,akkor menjetek a te anyukáddal és látlelettel a gyámhatósághoz.

A gyámhatóság csak ugy nem átruházható.Tárgyalás kikérdezések és lehet lesz 18 mire az egész lezárul.

Mindenképpen jelentsétek ha el akar otthonról költözni.Vagy egyszerüen megmondja a szüleinek,hogy elköltözik.De ezt ne egyedül mondja meg,hane felnött jelenlétében.

2012. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyámügy ?
2012. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem... de ha bemegyünk a korházba és ott megkapjuk a látleletet akkor a korház köteles feljelenteni azt aki megverte ha 8 napon túl gyógyuló sérülése van (ami meglehet h lessz) akkor mit csináljunk ha feljelenti a korház és megtudja az anyja vagy az apja akkor azért is kapni fog nagyon...
2012. jún. 13. 12:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Többször is volt olyan h mondták neki h szedje a cuccát és menjen ahova akar és addig ott állt az annya még elnem kezdte pakolni a cuccát és azért is kapott... de a pénz miatt tuti nem engednék mert csak így nagycsaládosak és több pénzt kapnak ugy meg megbolondúlna ha azt a pénzt amit rá kap azt elveszítené:/ Elmebeteg annya van komolyan mondom... Söprűnyelet fém felmosónyelet, légycsapót,akácfavesszőt törtek szét rajta.. meg slaggal verik....
2012. jún. 13. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyámhatóság mellett nyugodtan mehet a rendőrségi feljelentés is. Lehetőleg tanúkkal, bizonyítékokkal.
2012. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Istenem.Cigányok??


Mindenképpen látlelet.

Miért gondolod,hogy nagyon megfogják verni??'Mi történt??

Egyszerüen adj neki kölcsön pár ruhát és akkor nem kell neki pakolnia.Ha pedig feljelentitek a szülöket,a gyámhatóság emberével elmehet a cuccaiért.

2012. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!