Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos egy férinak...

Szerintetek fontos egy férinak, hogy tiszta, rendes lakásba/házba érjen haza?

Figyelt kérdés
Lehet ez válóok?
2013. máj. 14. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván amikor a pasi elveszi a nőt, tisztában van azzal, mennyire ápolt és tiszta, igényes. Ha akkor sem az és így elfogadja, valószínűleg később sem fogja zavarni.
2013. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem fontos. Bár biztos van kivétel. Az én férjem szereti a rendet, ő maga is figyel rá, nem dobálja szét a dolgait, stb. De ha én olyan lennék, hogy minden szoknyám másik bútorra lenne lehajítva, meg a sminkcuccaimat is össze-vissza tartanám, plusz még esetleg nem is takarítanék csak úgy 2-3 havonta, akkor valószínűleg nem lennék a felesége. Ha pedig házasság után váltam volna ilyenné, biztosra veszem, hogy hosszas veszekedések után beadta volna a válást. Egy trehány disznót lehet, hogy nem fog érdekelni, hogy putriba megy haza, de általában azért az emberek igényesek a környezetükre.
2013. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én férjem is azt nézi, hogy kaja va-e?:))

Rajtam szokott élcelődni amikor takaritani akarok:D

2013. máj. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi igénytelen trehány disznók vagyunk csak mert nem ragyog minden. Gratulálok.
2013. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fontos egy férfinak is, hogy tiszta lakásban térjn haza, de ez nem azt jelenti, hogy naponta fényesre kell törölgetni, meg felmosni.

Nekem is fontos, hogy tiszta legyen a lakásunk, de nem fogok naponta leállni takarítani.

És igen, lehet válóok. De emiatt biztos más probléma is van.

2013. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!