Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt/telik a születésnapo...

Hogy telt/telik a születésnapotok? Aférjemel megbeszéltük hogy ünnepelünk erre megint nemjött haza akkor mikor meg volt beszélve, és mindig van magyarázat hogy mi az a fontos amit el kell intézni!

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi voltaképpen nem is ünnepeljük, ajándékozni is minimálisan szoktunk. Az is csak olyan nap mint a másik, felnőttünk már. :)
2009. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Én épp dolgoztam a szülinapomkor,egy kis bárban mint szakács,de Ő is ott volt,meglepett hozatott egy üveg pezsgőt :)
2009. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem mostabában volt. Kaptam egy sms-t éjfél után, aztán mikor találkoztunk, akkor semmi. Le volt tudva. Persze előtte sokminden lett megbeszélve, tervezve. Én sosem tartom, de ragaszkodott hozzá. Látszik mennyire... Majd én megmutatom az övén hamarosan, hogy kell ezt csinálni.
2009. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem dolgozik a párom (ilyenkor hajnalba ér haza)a szülinapomon,akkor kitesz magáért.Legutoljára,kicsit feldíszítette a lakást,és tortával várt.Amikor bementem a szobába,egy szép csokor virág volt vázába rakva,utána megajándékozott,és miután kibontottam az ajándékot,elvitt egy jó étterembe vacsorázni.Az én párom is sokat van távol,de szerintem,a szülinapon mindenkinek jár a kényeztetés!
2009. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A párom össze-vissza munkarendben dolgozik, de nagy szerencsénk volt, mert eddig az 5-ből 4 alkalommal mindig szabad volt a délutánja és estéje a szülinapján. Általában csinálok neki tortát, de nem mindig, mert nem egy édességmániás. Általában kap ágybareggelit (bár azt máskor is szokott), estére meg valami olyant találok ki, amire abszolút nem számít. Valami nagyon érdekes meglepetést. És igyekszem mindig olyant adni neki ajándékba, amit nagyon régóta szeretne. Van, hogy sokáig kell rá gyűjteni. Egyszer bulit kapott szülinapjára, de többször nem tudnám összehozni, mert mindenki annyira messze lakik, hogy nincs pénzük az utazásra. Sokan külföldön élnek. Az én szülinapomon meg mindig el szokott vinni valahova. Pedig igazán nem igénylem, legszívesebben ajándékot se fogadnék el, de ő ragaszkodik hozzá.
2009. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem dec 25én(karácsonykor) van szóval így is úgy is ünneplünk:)
2009. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Altalaban dolgozunk napkozben, este pedig elmegyunk vacsorazni.

Iden az o szulinapjan (30 ) elutaztunk Olaszorszagba, elotte par nappal pedig rendeztem neki egy meglepi bulit.

2009. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi sem szoktunk nagy haccacárét csapni, de ha megígéri, akkor számítok rá, és pont a szülinapomon nagyon rosszul tudna esni, úgyhogy megértelek.

ha meg állandóan magyarázkodik mert nem megy haza, meg ilyenek, talán filózz el érdemes -e neked ebbe a kapcsolatba ennyi energiát fektetned.

2009. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!