Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fognak majd megszólni...

Mikor fognak majd megszólni ezért a (tág) családomban? Milyen nehéz ezt elfogadni egy szülőnek?

Figyelt kérdés

Azért tettem zárójelbe a tágat, mert gyakorlatilag a szűk családomat is ide értem, de ők talán elnézőbbek.


A probléma a következő: lassan betöltöm a 26ot, és még nem volt barátnőm. És már nem is "csajozok".


A haverjaimmal csinálok programokat, de ismerkedés meg hasonlók nem szerepelnek köztük.


Milyen nehéz ezt elfogadni egy szülőnek, hogy már nem érdekelnek a lányok? Nem a nemi beállítottságom miatt, hanem mert kiábrándultam belőlük. A baráti körömben vannak korban nem hozzám illő lányok. Mint haver nincs velük semmi gondom... csak mint nő.


Hogyan fogják fogadni, hogy nem lesz családom, hogy nem lesznek unokák?

Esetleg pletykálkodni fognak, hogy miért nincsenek nőügyeim...?


2013. máj. 14. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szokatlan, ha egy férfi agglegény marad. Őket még kevésbé szólja meg a környezete, mint a nőket, nincs ezzel semmi sem.

Azon túl pedig attól, hogy kiábrándultál a lányokból, egészen biztos, hogy vannak olyan lányok, akikre nem lenne igaz az, ami miatt kiábrándultál, csak még nem a megfelelő helyen kerested őket, még nem találkoztál velük.

Egyébként pedig 26 évesen még fiatal vagy, főleg fiúként.


Nem kell bejelenteni a családodnak, hogy soha nem nősülsz meg, csak élj boldogan, dolgozz, keress külföldi munkát akár, ha független vagy, bárhova elmehetsz. Használd ki a lehetőséget.

2013. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
majd húsz év múlva,visszaemlékeznek,hogy istenem az xy biztos bu.. mert sose volt nővel
2013. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Miért vagyok férfiként éretlenebb, mint egy 26 éves nő?


Szerintem személyek vannak, ezért neme alapján nem lehet megítélni egy személyt.

2013. máj. 14. 21:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom: bátyám mindig is zárkózott volt, később kezdett el "járogatni" lányokkal, s nem is hozta egyik barátnőjét se haza. Ezért édesanyánk azt hitte, hogy tesóm meleg és teljesen ki volt rajta bukva. Szóltam bátyámnak, hogy ez van, és hazahozta bemutatni az akkori barátnőjét, utána megnyugodott anyánk is.


Lehet, hogy fognak pletykálni, teóriákat gyártani, de nem hiszem, hogy ezek eljutnak majd hozzád. Ha egyke vagy, a szüleid biztos nehezen viselik majd, hogy nem lesz unokájuk.


De még fiatal vagy, lehet, hogy 1-2 év és kihevered a dolgot. 26N

2013. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Első vagyok. Nem vagy éretlenebb, mint egy 26 éves nő. Arról van szó, hogy te esetedben nem kell úgy rohanni. Egy 26 éves nőnek még 10 éve van, hogy egészséges terhessége legyen, és kb 14 évig képes még teherbe esni. Utána lehúzzák a rólót, nincs többé gyerek, lejár az idő.


Te, mint férfi ellenben még 50-60 évesen is tudsz gyermeket nemzeni. Ez itt a különbség.


Szóval egy egyedülálló 26 éves férfi teljesen más kategória, mint egy egyedülálló 26 éves nő. Ezt mondom.

2013. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon adom a véleményedet Kedves kérdező!!!!

Sztem se nemek, hanem EGYÉNEK vannak!!!

Am meg, tuti vannak olyan csajok akik nem egy kiégett kétszínű stb. emberek és még téged is megfognának , hiába vagy 26. Csak ne ítélj hamar (!) , általában ez a bajj!!!!

Én 18 éves lány vagyok, és tudom h sokan nem ismerik meg rendesen a lányokat és ez a legtöbbször a baj.Mondjuk sokan játszák is magukat. Na de ez egy másik téma :D

Meg mondjuk a "mezei" nem mű, lányokban kevesebben keresgetnek.

2013. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Így már értem #5-ös. És igazat adok.


Viszont ha valaha is szeretnék gyereket, nem 60 évesen szeretnék apuka lenni...

2013. máj. 14. 21:43
 8/13 A kérdező kommentje:

#6-os. Nagyon sok olyan lány van, aki nem kiégett és kétszínű!

Csak tudod egy párkapcsolathoz más dolgok is kellenek, pl. azonos értékrend, közös érdeklődés valamiben. Meg a "szikra".


Nem akarom a szokásos dolgot mondogatni, de nagyon fontos a nőknek a külső. És még sohasem láttam olyan nőt, akinek tetszettem volna. Tehát kölcsönös kapcsolatot sosem tudtam volna kialakítani.

2013. máj. 14. 21:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem probléma, egyedül is jó lehet élni egy férfinak/nek. A megszólás mindig baj, akármiért, akárkitől- hát azt ezért nem kell figyelembe venni. A "megszólók" mindig találnak valamit, "ha van rajta sapka azért, ha nincs azért". Már csak ezért sem kell komolyan foglalkozni velük. Az unokák hiányozni fognak, de azért nem KELL nemzeni/világra hozni gyermeket. A gyermeknek akkor jó, ha azért jöhet, mert itt dolga van:) (tehát nem valakinek valamiért -minden embernek önmagában nyugvó célja van)

Shakespeare drámáit kedveled? Olvass néhányat.

Ott úgy jön a szerelem a hősökre, mint a villám. Lesújt - és csak néznek... A szerelembe beleesnek az emberek, a szerelem beburkolja őket- a szerelem nagyobb az embernél.

-aa-

2013. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
26 vagy nem aggastyán. Pasiknál ez még álltalában gyerek kor. Majd ha találkozol az igazival akkor rájössz. De az is lehet hogy tényleg meleg vagy csak még erre magad se jöttél rá. Szerintem egyikkel sincs gond, csak azzal ha magadnak hazudsz erről.
2013. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!