Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az a családtag aki...

Normális az a családtag aki reggel 6.20-kor hív mobilon?

Figyelt kérdés
Mert ő nem tud aludni és arra gondol, hogy mi is fent vagyunk már. Apám élettársa. Nem első eset. Ti mit csinálnátok? Mert én még aludtam volna.
2013. máj. 15. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Kapcsold ki, vagy legalább némítsd le a telefonod amíg alszol. Probléma megoldva. :-)


(Egyébként szerintem nem teljesen normális. Én tuti megijednék, hogy valami baj van, ha valaki ilyenkor hívna, nem pedig nem bír aludni...)

2013. máj. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

nem normális


engem is zaklatott apám nője egy időben telefonon, ált suliban, és onnantól nem vettem fel neki sosem, azóta leszokott róla

2013. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

" Én utolérhetetlen vagyok az ágyban,

mióta kikapcsolom a telefonom."

-woody allen-

2013. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, a mobilon van olyan, hogy kikapcsologomb. H nem. Karim, hogy hivjanak, kikapcsolom a telefont. Ha bekapcsolva van, akkor nem akadok k azon, ha valaki hiv.
2013. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem normális és az sem, aki szerint neked kellene a telefont kikapcsolni. Nekem is be van kapcsolva egész éjszaka. Nem szeretném, ha pl. a szüleim nem tudnának elérni, ha bármi probléma van.

Én egyenesen megmondtam volna neki, hogy ha csak beszélgetni szeretne akkor legyen szíves 8 óra után hívni, mert ti ilyenkor még pihentek.

2013. máj. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért nem kapcsolhatom ki, mert sok a családban a magányos ídős, akikkel tényleg történhet valami, és akkor nekünk tényleg rohanni kell. Párom anyja és én anyám is egyedül él, nagymamám is. És ilyenkor mindig apám felesége hozza rám a frászt, persze én is arra gondolok, hogy valami baj van, de nem és nem is értem miért csinálja ezt. Fura.
2013. máj. 15. 07:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Ismerni kell a családtag életritmusát és ahhoz igazítani a telefonálgatásokat, kivétel ha baj van!

Nálunk aput simán hívhatom reggel 6-kor, lehet, már nem is találom otthon, mert a piac felé úton van. De ő tudja minket 1/2 8-nál hamarabb, csak ha baj van! :-)

2013. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Le kell erről a hülye szokásáról szoktatni. Én személy szerint egyszerűen megmondanám neki, hogy ilyenkor még alszom, legyen szíves később hívni. A másik lehetőség, hogy lehalkítod a telefonodat, majd később elnézést kérsz tőle, hogy nem vetted fel, de aludtál!
2013. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Én reggel nyolc előtt és este nyolc után már csak sürgős esetben telefonálok családtagnak is.
2013. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Szinte minden telefonnak van olyan funkciója,hogy x embernél csörög,y-nál nem

állitsd be,hogy gizi néni,Pali bácsi ha hiv,akkor csörögjön hangosan,ha Icuka hiv,akkor még nappal se,kész.

2013. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!