Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 14 éves házasságba...

Mit tegyek? 14 éves házasságban élek, két fiunk van. Párom elhanyagol, sosincs itthon persze dolgozik is. Reggel mikor elmegy, még alszunk, mikor hazaér már alszunk. Nem beszélgetünk sosem.

Figyelt kérdés
A házas életünk romokban, félévente 1. Sokszor úgy érzem egy bútor db vagyok.
2013. márc. 11. 08:07
1 2
 1/16 gelazso ***** válasza:
100%
az is vagy. beszélj vele , együtt keressetek új utat.
2013. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Próbálj te több pénzt adó munkát keresni, hogy a férjed válthasson munkahelyet, vagy munkakört!
2013. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Ezt már lehet hogy Ő is unja, de a férfiak ritkábban hozzák fel maguktól az ilyen kényesebb témákat. Amíg Te nem próbálsz meg beszélni vele, addig nem fog változni semmi.

Azt azért ne felejtsd el, hogy ha szereted és vele akarsz maradni, akkor nem "rá kell borítani a bilit", hanem felnőtt ember módjára higgadtan beszélgetni.

2013. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Legyél huncut, kezdeményező, olykor írj neki sokat sejtető smst, vagy csak annyit, hogy gondolsz rá és miket tennél vele. Elsőre fura lesz, de ez felvillanyozza őket.

Legalább heti kétszer várd meg este, és kérdezz a munkáról és bólogass, vagy dicsérd meg. Olykor mondd neki, hogy felnézel rá, hogy annyit dolgozik értetek , hogy közben kimarad a család életéből. Egy férfinak ennyi kell, hogy a neje félistennek lássa, odalegyen érte, és kaja legyen. Vagy nézegessetek együtt vmi szxkatalógust, hátha felcsillan a szeme, hogy na ez tetszene neki.

Sok sikert!

2013. márc. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Bence_ ***** válasza:
48%

Ha haza ér kicsit kényeztesd el. Aztán beszélgessetek.

Jó esetben mind ketten érzitek, hogy változtatni kéne.

Energiát kell szánnotok a másikra.

2013. márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez mit jelent időben? Reggel 7-kor elmegy és este 10-kor hazaér? Vagy mit? Leültél már vele beszélni erről? Te dolgozol? Kicsit több részlet szükséges, mert így nehéz válaszolni a kérdésedre.
2013. márc. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

énekeld el neki ezt amikor hazajön hótfáradtan: hej dúnárú fú a szíl, szegíny embör mindig fíl, dunárú fú a szíl!

ez majd megenyhíti a piciszívét!

2013. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
dolgozom én is.minden 2.nap 13 órát.fáradtan esem haza,de tudom kötelességem van! gyerekekkel tanuni,vacsit csinálni.nem egyszerü hogy sosincs itthon,de ma leülök beszélgetni vele,hogy ez nekem igy nem jó.nőböl vagyok,és egy nő szereti ha egy kicsit is törődnek vele nem?
2013. márc. 11. 09:28
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Inkább szerintem azt mondd neki, hogy "úgy érzed mostanában eltávolodtatok egymástól. Te nagyon szereted őt és a családod, ezért úgy gondolod, hogy ezen a helyzeten változtatnotok kellene, hogy mindenkinek jó legyen. Többet kellene egymással foglalkozni, több időt tölteni kikapcsolódással közösen."


Itt erre a részre azért készülj fel ötletekkel is. Mert a férfiak előszeretettel kérdezik meg hogy ugyan mégis mire gondoltál, mi a fenét csinálhatnátok?...

Gondolkozz el, mire vannak lehetőségeitek és mihez lehetne mindkettőtöknek(vagy az egész családnak) kedve.

2013. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszélj vele, de jól írták, ne támadd le. Jogos az igényed, de pl. nem tudjuk, hogy a távollévő időben dolgozik a párod vagy pl. meló után elmegy kocsmázni, haverozni, mert ezt nem írtad. Ezért is kérdeztem, hogy mit jelent ez, reggel 7-kor elmegy és este 10-re ér haza ennyit dolgozik? Vagy dolgozik 4-ig és még utána erre-arra kajtat? Szóval ha dolgozik látástól-vakulásig, akkor egy letámadással semmit nem érsz, sőt még jobban mérgezed a viszonyt.
2013. márc. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!