Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most már örökre elúszott...

Akkor most már örökre elúszott a lehetőség, hogy végre egyszer normális, szabad, emberhez méltó életem legyen?

Figyelt kérdés
felnőtt vagyok és már nagyon unom hogy nem tudok szabad lenni, édesanyám mellett, innen elkerülni. mindent teljesen másképp csinálnék, ha külön lennék, így hatalmas szívás az élet, kufstein ehhez képest csodálatos. most lőjem fejbe magam vagy mégis mi a fenét csináljak?
2013. máj. 16. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

pl. elköltözhetnél... :)

Vagy nincs hová és miből? És ez így lesz életed végig? Legalábbis a kérdésből ez jön le... Kapd össze magad! Mit síránkozol?

2013. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha csak az érzéseidet írod le, de a körülményeidet nem, akkor mégis miféle választ vársz?


A "jajj, sz.r az életem"-re nem lehet reagálni.

Ezen felül kellett volna valami hasznosat írnod, amiből kiindulhatunk, te nagy felnőtt ember.

2013. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz elköltözni anyagiak miatt, lépj le külföldre bentlakásos bébiszitternek vagy keress olyan munkát ahol keveset kell otthon lenni (pl.: kamionos) és gyűjts egy kis tőkét a különköltözéshez. Ha pedig lelki dolgok miatt nem tudsz lelépni, irány egy pszichológus, aki segít majd az elszakadásban. Most ezen kívül milyen tanácsot vársz?
2013. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Anyu pici fiacskája végre felnőtt? Na végre!

Tessék marha gyorsan munkát keresni az ország másik végében és elköltözni, különben soha nem leszel szabad. Ekkor már könnyebb párt is találni, anyukát meg szépen le lehet építeni.

2013. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a stukkeres választ külön nagyon szépen köszömöm
2013. máj. 24. 19:53
 6/11 A kérdező kommentje:
A stukkerestől kérdezem: azért mert egyszer feltettem itt ezt a kérdést (bátorkodtam feltenni), már azt gondolod, én mindenkit ezzel terhelek állandóan? Nagyon tévedsz! itt sem akarok többet írni róla. csak sötétebb pillanatomban feltettem a kérdést itt, megnézni, mit írnak rá. hogy volt-e értelme, vitatható, de egy próbát megért.
2013. máj. 24. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Akadj már le.. :D menj el pszichologushoz inkább.
2013. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A pszichológus kilőve. Régebben elvittek oda is és látható, milyen sok értelme volt. A pszichiáter is csak felír gyógyszereket és azt hiszi, azzal a problémák gyökereit is megoldja. Nem fér a fejembe, a pszichiáterek hogyan lehetnek ennyire buták. A vak is láthatta, hogy valami gyökerei vannak a problémáimnak, és azokkal kéne valamit kezdeni, de erre semmit nem mondott, nem tanácsolt, csak felírta a gyógyszereket. Nem tudom, ennek mi értelme.
2013. máj. 26. 16:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Legnagyobb problémád, hogy te tuti nem beszélgetsz a családoddal...
2013. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És mi a problémád gyökere? ezt neked kell tudnod, hiszen valami oka van, hogy meg vagy kattanva
2013. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!