Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van lehetőség arra, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőség arra, hogy aki egy fedél alatt él a volt férjével, tulajdonképpen együtt élnek, minden van, veszekedéssel, lehet igy találni normális férfit?

Figyelt kérdés
Tudom furán fog hangzani,de részben a gyerekek véget,meg a ház miatt ,meg stb ami miatt együtt vagyunk.Tulajdonképpen függök tőle.De azt a szeretett amire szükségem lenne nem adja meg!Sokszor megcsalt,meg ivott,gépezett is.De igazából addig nem tudok lépni amig nincs mellettem valaki!Léci ne írjátok azt ,hogy a szex miatt.De egyszerűen kell ,hogy valaki velem legyen aki szeret,meg a gyerekeimet is szereti.Amugy próbáltam kapcsolatot kialakítani,volt egy nagyon szeretem a férfit,viszont ő folyton azt kérdezgete nekem hiányzik a szex azért vagyok vele?Egyszerűen nem hitt nekem!Pedig ő érte mindent feladtam volna!Szerintettek lehet találni így férfit?Olyat aki nem hazudik és szeret!Nekem szükségem van az érzelmi biztonságra!Hogy csak én legyek neki!!!Szeressen nagyon!
2011. okt. 21. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

A gyerekeidnek kellene a legfontosabbak lenni számodra. Őket szeretheted és érzelmi biztonságot is adnak.

Nem kell feltétlen egy másik férfit keresned.

2011. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudtam ,hogy nem fogsz te sem megérten!Sajnos én ilyen vagyok,nem tehetek róla!Szükségem van ,hogy legyen valaki mellettem és az nagyon szeressen!De csak akkor tudok lépni ha megvan az illető aki komolyan is gondolja.Szerintettek van lehetőségem igy találni olyat aki szeretne nagyon?Meg a gyerekeimet is..
2011. okt. 21. 09:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Az még hozzá tartózik nekem nincs aki segítsen.Nem csak anyagiakra gondolok.Pl.elmenni a gyerek elé az iskolába.Meg ilyenekre....
2011. okt. 21. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki egy olyan nőről álmodik aki a volt férjénél lakik és aki helyett elmehetek a mástól született gyerekéért...
2011. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de abból amit írtál, Neked azért kell Valaki, hogy kielégítse a szükségleteidet. Te mit tudnál viszonzásul adni annak a valakinek? Ez sem utolsó szempont.


Én nem hiszem, hogy a fenti körülményekkel sok esélyed lenne normális társat találni.

2011. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó valamit nagyon nem értesz!Bocsin de nekem,érzelmi rész érdekel.Az ,hogy velem legyen és szeressen...Bár találtam itt a neten egy fórumot,és tényleg a vankinek sikerült..
2011. okt. 24. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te el tudnal kepzelni komoly kapcsolatot olyanvalakivel, akirol tudod hogy minden este mashoz megy haza? Naugye...
2015. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!