Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ha egy 32 éves srác folyton csak a számítógép előtt ül, és játszik?

Figyelt kérdés
A srác folyton a számítógép előtt ül és játszik. 32 éves, nincs családja, egy 9 hónapos kapcsolatot tud felmutatni, és azt hogy rendesen eljár dolgozni. Nincsenek barátai akikkel találkozna, mindenkit elzár magától. Partnere többször kérte, hogy ezt a tevékenységét csökkentse, de mintha meg sem hallaná. Szerintetek ki nőheti még ilyen korban valaki ezt a féle függőséget? Van esély arra hogy baráti, élettársi viszonya normális legyen, ugy hogy partnere nem él ilyesfajta tevékenységekkel?
2012. jan. 4. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Igen, normális.
2012. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
wow vagy cs? esetleg cod?
2012. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Rejtély számomra hogy szedte fel a barátnőjét.


Egyébként persze, tök normális, hogy egy 32 éves férfinek nincs élete a gépen kívül, csak néha-néha dolgozik, hogy finanszírozhassa a gépét... -.-

Amúgy úgy nézem a fickónak tök megfelel ez az életmód, szóval minek változtasson rajta?

2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
forevörálón
2012. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól félek én is erre a sorsra jutok :D De akkor már csak a pisztolycső segíthet...


Sajnos kérdező, nincs rá esély. Egyetlen normális ember sem tolerálja, ha hanyagolja egy számítógépes játék miatt is.


Az egyik haverom 28 éves, ugyanez a kategória. De őt ismerem annyira, hogy tudom, ha akad bármi értelmes program, esetleg akadna barátnő, hanyagolná a témát.

Sok múlik az emberen.


Talán esély akkor van normális kapcsolatra, ha talál magához illő kocka lányt. Annó én is összefutottam játékon belül olyanokban akik 30on felül voltak, gyerekkel és együtt játszottak. Ilyesmit lehet elképzelni a jelenlegi szituáció mellett. De ha annyira függő és annyira hanyagol minden mást, sajnos az sem fog sokéig tartani...



21F

2012. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Lol, travian, cod és travián félék...:( a barátnője számithat változásra? Minnél több ember véleménye érdekelne, mert az enyém kevés:)
2012. jan. 4. 21:33
 7/23 anonim ***** válasza:

Változás mindíg lehetséges. De 32 évesen ez már elég berögzült életmód. Biztos 18-20 évesen kezdte vagy még korábban, szóval a változtatás kőkemény lesz.



Te vagy a lehetséges barátnő? Vagy ismerőse vagy a srácnak?

2012. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Most hülyén hangzik amit mondok, de szerintem egyszerre abnormális és irigylésreméltó.

Az elsöt nem kell magyaráznom miért...


Azért irigylésreméltó, mert Ö elégedett magával az életével és nem azért küzd, hogy elfogadják.

2012. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
9 hónapja vagyok mellette, és nem tudom miért... Vágyom arra hogy foglalkozzon velem, beszélgessünk, hogy tényleg érezzem hogy van mellettem valaki, hogy legyen egy biztos pont az életemben. De a játék ugy érzem többet ér neki, mint ez a kapcsolat. 9 hónapja tart, 13 év van köztünk az ő javára. Nem tudom hogy eltúlzom a dolgokat, vagy igazam van. Szerinte felfújom, és olyan vagyok mint az anyja, hogy b@sztatom érte hogy sokat ül a gép előtt:( Véleményeket pls:/
2012. jan. 4. 21:44
 10/23 anonim ***** válasza:

Travit én is nyomom napi 20-22 orában :D

Hát erről nehezen fogod leszoktatni max ha elcipeled egy jó pszichológushoz :)

2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!