Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családlátogatásra szerintetek...

Családlátogatásra szerintetek haza "kell" vinni a párunkat?

Figyelt kérdés
Külföldön élek a barátom is itt él de ő is külföldi. Fél éve vagyunk együtt, múlt hónapban hazavitt a szüleihez egy hetet töltöttünk ott. Nyáron én is szeretném hazavinni egy hétre. Közben is megyek haza de nem tud velem jönni, pedig hívtam. Tegnap mondta h nyáron hazamenne, kérdeztem h nélkülem? és azt mondta igen, miért? Elsőre rosszul esett h nem akar magával vinni. Persze megértem, mert nem is beszélem a nyelvüket meg ha ott vagyok akármennyire is igyekeztem őt szabadon hagyni mégiscsak hozzám kell alkalmazkodnia. Szerintetek ez rendjén van így? Az eszem azt súgja h tök normális de mégis kicsit rosszul esik...
2013. máj. 16. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, de nehéz erre válaszolni kívülállóként. Én fél éves kapcsolatban még dolgozni is utáltam bemenni, mert addig se voltunk együtt. De nagyon nem vagyunk egyformák, és minden kapcsolatban is más az, ami még belefér. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mi az oka a döntésének. Végülis őszintének tűnik, ha ezt így megmondta neked.:)
2013. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
gondolom az az oka, h ha 4-5 havonta végre lehet egy hetet a barátaival meg a családjával akkor velük akar lenni igazán és nem nekem fordítani mindent, meg nyilván más is ha ott vagyok...végülis valahol megértem, mert amúgy meg az év többi részében velem van
2013. máj. 16. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Egész nyárra haza megy vagy csak pár hétről van szó?
2013. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy max két hét. Nekem is haza kell mennem 2-3 hétre de akkor egy hetet majd minimum ott tölt velem ő is
2013. máj. 16. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-2 hét nem gáz. Főleg, hogy még nem vagytok együtt hosszú ideje. Valószínűleg a szüleinek is szüksége van arra, hogy egy kicsit együtt legyenek.


De ha zavar, akkor ülj le és beszéld meg vele.

2013. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, főleg, hogy a nyelvüket se beszéled. Én is dolgoztam külföldön a férjemmel (4 évig), de még mi se mindig egyszerre jöttünk haza, pedig egy városban élnek a szüleink is. Ha kaptunk egyszerre szabadságot, együtt jöttünk, de ez általában nem volt kivitelezhető.
2013. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!