Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden oviban haza kell vinni...

Minden oviban haza kell vinni délben a gyerekeket, ha az anya otthon van tesóval?

Figyelt kérdés
Nálunk az ötven gyerekből kb 5 marad ott aludni, mert "megkérik" a szülőket, hogy vigyék haza őket mert kevés a hely. Jönnek nagyszülők, nagynénik, rokonok hogy vigyék haza a gyerekeket. Az én fiam kiscsoportos, engem nagyon nyomatékosan megkértek, hogy vigyem haza, mert otthon vagyok a kicsivel, hiába mondtam, hogy mellette nappalin tanulok, totál nem érdekli őket, így éjjel tanulok. Nem egyszer hallottam, ahogy anyukákat beszélnek ki a hátuk mögött, hogy milyen szólők ezek, hogy nem foglalkoznak a gyerekükkel, sőt szülőin kijelentették, hogy a nagyobbik is gyerek, igenis vigyék haza, mert azzal is kell foglalkozni.... ez normális? mert kezdek kételkedni...
2013. márc. 6. 21:00
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem kötelező hazavinni.Ha már felvették,akkor egész napra vették fel,és nem fél napra.Ne hagyd magad.Légy határozott.
2013. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Bence_ ***** válasza:

Nem.

Ezért óvoda,hogy napközben lefoglalják a gyereket.

Melyik település?

2013. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
azt tudom, hogy a jogszabály szerint nincs ilyen hogy félnapos, de nagyon elbizonytalanodtam, mert úgy állítanak be hogy nem szeretem a nagyot ha otthagyom, a baj az hogy mikor elhozom és hazaérünk, totál kimegy az ebéd utáni álmosság a szeméből és nem alszik semmit. a pici viszont szeretne, már ha tud... arra gondoltam hátha ott aludna...
2013. márc. 6. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Soha nem vittem haza délben őket.

Sőt nyáron is jártak.

Kit érdekel, ha kibeszélik a szülőket, végezzék el tisztességesen a munkájukat.

2013. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és ne hagyd magad!!!
2013. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sopron melletti falu
2013. márc. 6. 21:07
 7/16 anonim ***** válasza:
beszélj a jegyzővel erről a problémáról, a kisfiadnak is jó lenne, ha tudna délben aludni
2013. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én néha már úgy érzem, hogy én teszek nekik szívességet, sőt én vagyok értük hogy legyen munkájuk... nekem még új ez az ovizás, de ezt nem gondoltam volna...meg semmi gond ha megkérnek, na de a stílus
2013. márc. 6. 21:09
 9/16 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon gaz, egyre több helyről ezt hallom. Nálunk is ugyanez van, a helyhiányra hivatkoznak. Én otthon dolgozok, ezért kell hazahozzam a lanyom, de könyörgöm ez is ugyanolyan munka, es ezért délig dolgozhatok csak. Déltől mar csak vele tudok foglalkozni, mert nalunk is nehez az altatas, teljesen kimegy az almossag mire hazaerunk. Úgyhogy a maradék melot késő este csinálom. Nálunk majdnemhogy kijelentették hogy nyáron ne is hozzuk a gyereket, mert a gyereknek elsősorban otthon a legjobb. Szóval ha vinnem akkor valószínű ki is neznenek onnan.
2013. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Óvónőként dolgoztam 4 évig. ha én ilyet kértem volna a szülőktől, repültem volna, mint a győzelmi zászló.

Ez valami új divat lehet az óvónők körében.

felháborító!

2013. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!