Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedül nevelem két fiamat, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül nevelem két fiamat, a volt párom kiment az újdonsült férjével külföldre dolgozni. A kapcsolattartás korlátlan, jön haza szabadságra és két hétre el akarja vinni a fiúkat teljes költöztetéssel, amibe én nem szeretnék beleegyezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan mit jelent, a korlátlan láthatás? A mindennapi találkozást, programokat nem akadályozom, de a felügyeleti jogomról nem akarok lemondani, ezenkívül a nevelési elveim sem egyeznek az exemével, nem szeretnék két hét múlva átnevelt gyerekeket visszakapni. Mi a véleményetek? Köszönöm.
2011. márc. 29. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

mennyi idősek fiúk?


miért neked itélték őket?


mennyire messze lennének a 2 hétig?

2011. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg kellene kérdezni a fiúkat. Főleg ha már nagyobbak. Akármilyen az exed, mégis csak az anyjukról van szó. Az "átnevelés" lehetséges, ezzel vigyázz. Nekem édesanyám mesélte, hogy teljesen megváltoztam pár napra amikor láthatáson voltam az apámnál. Negatív irányban.
2011. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

gyereket is megkellene kérdezni ha mar 5 év felettiek.

Nekem kicsít úgy tünik hogy neked fáj hogy az exed kint van az új férjével.

Amúgy én soha nem hagynám a lányomat a férjemre, tuti jönne velem.

2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó vagyok. Már mint úgy értem hogy nem hagynám el a gyerekemet.
2011. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Annak mindig nyomós oka van ha a biróság a férfinak itéli a gyerekeket...


túl jó anya nem lehet ha képes más országba menni,itthagyni a gyerekeit ugy hogy naponta láthatná őket...én se örülnék ha 2 hétre vele lennének

2011. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Viszont , ha megítélték neki a láthatást, úgy tudom, jár a két hét egyben, mint nyaralás. És ,bizony, hiába lenne átnevelve a gyerek, oda kell adni. Nem csak a tartásdíjat kell leszedni az elvált féltől.
2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A korlátlan láthatás azt is jelenti,hogy akár hosszabb időre is elviheti a gyerekeket. Talán kérdezd meg a bírósági panasznapon,hogy megtagadhatod-e ezt?

Ami aggasztó lehet,hogy esetleg nem hozza vissza őket. Akkor viszont elég bajban lesztek.

Mindenképpen érdeklődj hivatalosan utána.

2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Két hét alatt azért nem nagyon lehet átnevelni a gyerekeket.Ha válaszolsz a többiek kérdéseire azért jobban tudunk segiteni...
2011. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok jogász, de én úgy tudom, hogy a kapcsolattartás azt jelenti, hogy láthatja, látogathatja, beszélhet vele stb. ahhoz, hogy (a te akaratod ellenére) elvihesse, felügyeleti jog kell.


a helyedben mindenképpen megkérdeznék erről valaki biztosan hozzáértőt, pl. elmehetsz bírosági panasznapra, ott adnak ingyen felvilágosítást.

2011. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi az hogy teljes költöztetéssel? Nagyon vigyázz, mit visz magával az ex a gyerekek ott tartózkodásához. Remélem nem akarja elszakítani tőled őket. Szerintem is ügyvédet kérdezz, aki a leghamarabb tud válaszolni erre a dologra.
2011. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!