Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha a...

Hogyan reagálnátok, ha a férjetek az első házassági évfordulótok nagy részét egy kocsmában töltené veletek, a haverjaival dumálva?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem beszédesebb lenne minden szónál-legalábbis számomra.
2013. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Miért is kapna jobbat az, aki itt beszéli ki a férjét...
2013. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem beszélem ki, csak kíváncsi vagyok mások véleményére. Ez 1 hónapja történt, azóta megbeszéltük (régen látta a haverjait és elszaladt az idő), csak most újra eszembe jutott...
2013. máj. 17. 18:04
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak a haverjaival dumálna akkor zavarna, olyankor csak egy bábunak érezném magam, de más ha én is része vagyok a társaságnak és a beszélgetésben is egyenlő félként kezelnek.

Amúgy nálunk az évforduló csak a miénk, akkor együtt vagyunk, csak egymással foglalkozunk.

2013. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak a haverjaival dumált, mert régen találkoztak és olyan témákról beszéltek...
2013. máj. 17. 18:06
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Az első évfordulónkat mi külön töltöttük, hatalmasat bulizva, ő egy legénybúcsún, én egy lánybúcsún :)
2013. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi bálban töltöttük az első évfordulónkat, egy részét velem táncolta, másik (nagy) részét kint töltötte a kocsiban töltötte egyik barátnőmmel, mert mindkettő beájult a józanságtól. Mikor arrébb löktem mert indultunk haza, akkor ébredezett. Otthon kezdett el neki derengeni,e hogy évfordulónk van, és teljesíteni akarta "kötelességét" de könnyedén leszereltem, csak ágyba kellett fektetni aludt újra:)

Én nem csináltam ebből problémát. Az volt megbeszélve, hogy másnap elmegyünk kirándulni, de nem rángattam ki az ágyból reggel. Elmentünk vasárnap. Bár én sem vagyok az az ember aki az ilyen alkalmakra nagyon ad. Jusson eszébe inkább a mindennapokban az, hogy hozzon egy virágot, vagy főzzön valamit mire hazaérek. Ilyen dolgokban nincs vele gond. Az hogy egy évben egyszer lerészegedik és pont akkor sikerült nem olyan ami miatt vitáznék. Ha beszélgetne akkor pedig beszélgetne:) Azt írod nagy részét. Szóval azért mégsem az egészet.

2013. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék azon, hogy kit is választottam férjül.


Vagy ne paanszkodj és fogadd el a helyzetet, vagy változtass rajta. Csak rajtad múlik.

2013. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én előre félek, nekem a nászéjszakámon haverozott, amikor hazajöttünk a lagzirol, ő felhozta a lakásba sörözni két haverját....utána megpróbált "teljesíteni", de rossz volt....
2013. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sparr0w válasza:
Én biztosan nem tenném ezt egy nővel mert nekik fontosak a hasonló események, tekintettel kell lenni rájuk akkor is ha régen látott haverok vagy bármi egyéb történik, egy évfordulón szerintem megérdemli hogy csak vele foglalkozzanak, nem sok ilyen alkalom van tény hogy a férfiaknak ez nem jelent annyit, de férfiként mondom hogy azért tiszteletből megérdemli a nő. Ezek alapján szerintem a férjed nem tisztel.
2013. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!