Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első fizetésből szülőknek...

Első fizetésből szülőknek milyen általános, maradandó ajándékot vennétek/vettetek?

Figyelt kérdés
Akarattal nem írtam arról, hogy mit szeretnek.
2013. ápr. 28. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy általános kérdés, akkor az én szüleimre értődően nem maradandót vennék, hanem olyasmit, amire vágynak...


Pl. édesanyám veszettül szeretne elmenni valamilyen ráncelleni kezelésre, amit a saját fizetéséből nem engedhet meg magának, pl. ilyesmire fizetném be. Ha együtt lennének a szüleim, akkor talán egy wellness-hétvégével ajándékoznám meg őket.

2013. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy wellness hétvégére fizetném be őket. Időtlen idők óta nem voltak már sehol kettesben, megérdemelnék. :)
2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az első fizetésemből anyagilag segítettem neki. azóta rengeteg dolgot kapott anya(apa sajnos nem él).


Nekem anyukám rajong a hűtőmágnesekért ezért azt adtam neki majd megkérdeztem mire vágyna..

2013. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
első fizum diákmunkából volt. az a havi 20000 meg kellett ahhoz, hogy ellegyek itt pesten. szóval semmit nem vettem. normális melóm meg még nem volt. de ha egyszer lesz pénzem, az tuti, hogy segíteni fogok nekik törleszteni a hiteleket, visszafizetni mindenféle-fajta adósságot, elküldöm őket Írországba, aztán befejezem a ház szépítgetését. majd egyszer...:)
2013. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Huh, hát én semmit nem vennék nekik, elég segítség az, ha kevesebbe kerülsz otthon.
2013. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70%
Ez nagyon kedves gondolat Tőled. Megköszönöd, hogy támogattak és felneveltek. Gratulálok, és a szüleid igazán rendes embert neveltek fel. Elismerésem.
2013. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Én elittam a haverjaimmal. Nálunk ez "szabály" volt. Első fizetés megy a buliba.
2013. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!