Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak valamit? Ha már vége,...

Írjak valamit? Ha már vége, akkor ennyi volt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel összevesztünk, nem is beszélünk délután óta már, sehol sem...

Nem keres, én sem őt.

Írjak valamit, vagy akkor ennyi,és akkor mindketten tudjuk,hogy vége van?


2013. máj. 18. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fáj neked?
2013. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De legjobban csak az zavar ebben is,hogyha írok az olyan mintha én futnék utána,ha őt nem érdekli, akkor engem sem kellene...

Nem különösen békülni szeretnék,csak leírni,hogy akkor ennyi,és remélem ő is így látja a dolgokat.

De ő sem ír, akkor ez olyan mintha ezen is MEGINT én gondolkoztam volna, ő meg úgy mint MINDIG sz*rik bele, majd úgyis jön ez a hülye és fut a kapcsolat után,mert neki fontos...:/

2013. máj. 18. 20:03
 3/14 A kérdező kommentje:

Azok után a közös emlékek után, azt,hogy ő volt mindig akire számíthattam, úgy gondolom,hogy azért fáj...

De már nincs kedvem megint nekem helyrehozni, mindig én futok,mintha muszáj lenne, ez a kapcsolat sehol nem lenne, ha nem békülnék.

Soha nem csinál úgy mintha veszekednénk,csak mintha minden rendben lenne,és én is úgy csinálok.

Most beszélt másik barátnőnkkel,és ő gondolom átmosta valamivel az agyát,és már alapból sehol fent sincs.

Nyilván ezzel kijelentette,hogy számára vége van, de már nem akarok megint futni, egyszer azt szeretném,hogyha ő sírna,hogy fáj neki,hogy vége,ha egyszer ő keresne meg, ha egyszer ő is elmondaná neki is mi fáj, ha egyszer mi beszélnénk meg,és nem beszélne ki...

Sok mindenen átmentünk már együtt,és ez megint csak nekem fáj...

2013. máj. 18. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy ő mit érez, vagy őrlődik-e. Lehet ő is épp ilyeneket gondol mint Te, és úgy fogja vissza magát, hogy ne írjon.
2013. máj. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 Ha hallgat, akkor neki jobban fáj mint neked.
2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk,és azt mondta,hogy neki eszébe sem jutott utánnam jönni, mert ő neki nincs miért bocsánatot kérnie. (Nem pont a bocsánatról van szó,egyszerűen arról,hogyha őt is érdekelné ez a kapcsolat, megtudnánk beszélni, akár századszor is, de nem, őt nem érdekli, akkor én miért őrlődjek azon,hogy hogyan legyen... Neki mindegy... Ha hiányzom biztos megtalál,tudja hol keressen...)
2013. máj. 18. 20:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen kapcsolatban...szállj ki, fel fog őrölni...nem éri meg. Keress olyan csajt akit érdekelsz
2013. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kiszálltam. De ők ezt megbeszélték másik barátnőnkkel,így őt ez nem érdekli... Ez a kapcsolat engem érdekelt, őket már nem.

Köszönöm a válaszokat:)

2013. máj. 18. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:

Jól tetted...hidd el több kárt okozott volna mint jót..


Most bizosan őrlöd magad, hogy nem voltál elég jó, nem tettél meg mindent, stb...lófaszt.


Ilyenkor a feszültséglevezetés a legjobb, ha még nem sportolsz, akkor tedd azt: Box, konditerem,futás,úszás,kerékpározás, stb...csak egy tipp,hogy hogyan felejts


kitartás

2013. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 18. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!