Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki valamit? 1 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki valamit? 1 hete lett vége, ma van a szalagavatója és eleve egy másik lánnyal táncol. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Másfél évet voltunk együtt.Szakítottam vele,mert nagyon megbántott,egyéb dolgok is voltak..Még együtt voltunk ugye,mikor párt kellett választani a bálra.Meg sem kérdezett,hogy lenne-e kedvem.Az egyik évfolyamtársát kérte fel,akivel "gyerekkori barátok".A lány utál engem,nagyon élvezte/i a dolgot.Arra hivatkozott,hogy azért vele,mert nem lehet külsőst hívni..közben kiderült,hogy kb 2.000Ft-tal kellett volna többet fizetni,mert más is külsőst hívott.Azt hitte,hogy majd nem tudom meg.

Szóval voltak itt még hazugságok,magbántások,több dolog is közrejátszott,hogy szakítottam vele..


Nagyon szeretem Őt és tudom,hogy Ő is engem..nagyon próbálkozik most,vissza akar kapni.


2012. jan. 14. 16:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Kifizettem volna azt a pénzt én is,de nagyon tudom,hogy nem erről volt szó..nagyon nem.
2012. jan. 14. 16:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy amikor párt kellett választani, még nem tudta, hogy lehet külsőst is vinni és csak a táncpróbákon derült ki. Vagy a lánynak nem volt párja és mivel gyerekkori barátok, két legyet ütöttek egy csapásra. Vagy még azelőtt megígérték egymásnak mielőtt beúsztál volna a képbe.

De csak ezen fölösleges kiakadni. Ez nem is ok rá. De gondolj bele, még ha ki is derült időben de közli, hogy bocs 3 évvel ezelőtt elígérkeztem, nem csapsz ki egy hatalmas balhét, hogy te vagy a barátnője és hogy képzeli ezt?? Lehet, hogy ezzel a kis kegyes hazugsággal csak a balhét akarta megúszni.


Szerintem ne írj semmit. Hagyd békén, ne rontsd el az Ő napját. Nem rólad kell, hogy szóljon.

2012. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne írjál semmit.
2012. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ezen vesztünk össze,nem ez volt a szakítás oka.
2012. jan. 14. 16:50
 5/8 B.angel ***** válasza:

Lehet, hogy amikor párt kellett választani, még nem tudta, hogy lehet külsőst is vinni...


Hát már ne haragudj, de ha a barát/barátn külsős, akkor meg lehet kérdezni, hogy és külsőssel lehet táncolni. Lehet én vagyok hülye, de nálunk anno az volt az első kérdsé, hogy "És külsőssel lehet táncolni?" Nagyjából ennyi és akkor meg van mondva, hogy igen vagy nem.


A másik felvetés meg hülyeség. Ha nekem van egy nagyon jó barátom, de annak időközben van barátnője, akkor lemondok róla, hogy vele táncoljak, mert tudom, hogy nem esne jól annak a lánynak.

Kérdező te meg ne is keseredj el ezen! Gondold át a dolgot, beszéljétek át még egyszer, hogy ez hogy volt és miért mondta, hogy nem lehet.

Ha teper érted, talán adj neki még egy esélyt...

2012. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 B.angel ***** válasza:
Akkor mi volt az oka? Vagy hosszú lenne leírni? =/
2012. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen,eléggé hosszú lenne. :'(

2012. jan. 14. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne, hagyd a fenébe.
2012. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!