Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt lennél valakivel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennél valakivel, aki sokat jelent neked, szereted, kedves, aranyos, de nem vagy belé szerelmes? Járnál így vele vagy szerelem nélkül nem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel együtt vagytok egy ideje már, de a szerelmet még mindig nem érzed, tehát az a "próbáljuk meg és majd alakulnak az érzések" esete valószínűleg kilőve.

Ugyanakkor másba se vagy szerelmes.

Mindkét fél tisztában van a másik érzéseivel, vagyis hogy szereti, fontos számára, de nincs szerelem, és a másik fél is azzal, hogy a másik viszont szereti őt.

Együtt lennétek így vagy szerelem nélkül nincs kapcsolat?

Vagy egyáltalán honnan tudjuk, hogy mikor szerelem? Ha nem érzem a lángolást, vagy megnézek másokat is és szívesen ismerkedek, akkor az sajna nem szerelem... :/


2012. jún. 13. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, legalább van valakivel eltölteni a nyarad. Nem unatkozol otthon.
2012. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kipróbálnám, de utána többször már lehet, hogy nem.
2012. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már terhessé válik a dolog,akkor legyen vége.Amúgy persze voltam már így és hatalmasat koppantam.Egy férfival állati jól elvoltunk.Hülyültünk,gyerekes veszekedések is voltak,viccelődtünk,romantikázni is tudtunk,óriásiakat szexeltünk,aztán se kép se hang....Visszavágyom ezt a kapcsolatot,ahol nem voltak halálkomoly dolgok,csak szimplán jól éreztük magunkat.
2012. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikortól válik terhessé a dolog? Honnan érzi az ember?
2012. jún. 14. 00:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem lennék együtt így senkivel..
2012. jún. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Jobb úgy, hogy nincs kimondva, hogy együtt vannak, úgy több esély van beleszeretni a másikba szerintem.
2012. jún. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Óva intelek ettől! Nekem sajnos már volt ilyen alapokra helyezett kapcsolatom.
2012. jún. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Shaddark ***** válasza:
Ha jól érzed magad vele akkor maradj kapcsolatban, ha nem akkor szakíts. Ennyire egyszerű, nem kell ezt túlkomplikálni :) .
2012. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg fontos neked a másik, akkor úgy csináld, hogy minnél kevésbé okoz neki fájdalmat. Mert ha ő szerelmes beléd és te pedig nem akkor az úgy nagyon fájdalmas lenne neki, főleg ha csak kihasználod és "jól érzitek" magatokat aztán meg mikor majd többet akar te dobod...
2012. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Shaddark ***** válasza:

Ha tényleg szereti akkor ajándék minden nap neki amíg együtt vannak. Az igazi szeretet(em) nem vár viszonzást, az már nem szeretet(em) hanem valami más.

"Mindkét fél tisztában van a másik érzéseivel" - Nem átverés vagy ilyesmi. Ez egy esély neki hogy meghódíthassa szíve választottját, én is voltam már így és nekem sikerült is, 3-4 hónap múlva már fordítva voltak a dolgok :)

Ha nem érzi jól magát vele akkor szakítson persze, de a másik döntését hogy neki jó-e így ne ő hozza már meg...

2012. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!