Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az alapvető különbség egy...

Mi az alapvető különbség egy férfi és egy nő között?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok , mint tulajdonság, gondolkodás, egyes dolgokról alkotott vélemény...stb.
2009. okt. 3. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Húú, úgy érzem erre a kérdésre sokszor fogok válaszolni :-) Alapvető különbség (szerintem) hogy a míg a férfiak ha meglátnak egy tökéletes külsejű nőt, azonnal meg akarják ismerni (és talán maguk mellett tudni), addig a nők félnek a jóképű, csinos férfiaktól. 32/N
2009. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát azt mondják, a nőknek rosszabb a térlátása, tájékozódása, pl. ezért is mondják, hogy a nők rosszul vezetnek. Viszont a nők jobban meg tudják osztani a figyelmüket általában. Most hirtelen nem jut más eszembe, de biztos még fog, akkor majd megírom a többit is.
2009. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Azt olvastam,hogy a nők 2-3 dologra is tudnak egyszerre figyelni ugy,hogy azokat a dolgokat jól csinálják,míg a férfiak 1 max 2 dolgra tudnak összpontosítani.

Aztán a nők kimutatják az érzéseiket,a férfiak nem mindíg.Bár lehet ez nem így van...

2009. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
"A lányoknak puncijuk van, a fiúknak fütyijük." Ezt az Ovizsaruban hallottam egy okos óvodástól!
2009. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Egy 50 éves pasi és egy 50 éves nő közül a pasi lesz az, akit nem zavar, vagy kevésbé zavar, ha a korát emlegetik. Általában, de biztos van eltérés.
2009. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Általában, egy nő hamarabb mond le dolgokról a családjáért mint egy férfi. Na meg az pár centi ami nekik lóg nekünk nem :-)
2009. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Sokkal több nő gondolja úgy, hogy létezik férfi és nő közötti barátság.
2009. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 igabcsy ***** válasza:
90%

hmmmm.....

Szerintem a a gondolkodásbeli alapvető eltérés, hogy a férfiak a : "mi történt?", míg a nők a "mit éreztem?" oldaláról közelítik meg a számukra fontos dolgokat.

Persze kivételek mindig vannak, de mint tudjuk a kivétel erősíti a szabályt.

2009. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Az,hogy a férfiakat elsősorban a szex érdekli,a nőket pedig a szeretet.
2009. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Jaj úgy gyűlölöm amikor így magasztaljátok magatokat hogy a szeretet..több kur.va van mostanság mint lator. Egy férfi is tud szeretni s érezni, s nő is na de a nő is lehet egy érzéktelen, kihasználó ribanc! tudod én is ezt mondtam a nőkről hogy angyalok míg lassan megláttam hogy minél jobbat akarsz annál jobban leszarnak és a legocsmányabb alakokkal kezdenek ki. Tehát személyiség kérdése.
2009. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!