Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is vannak ilyen ismerős...

Nektek is vannak ilyen ismerőseitek? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim 90 %-a a beszélgetés alatt vagy csak magáról beszél vagy mindig nekem kell valami témát felhozni mert ha nem akkor csend van. Kezdem már unni h senki nem tölt fel egy jó beszélgetéssel. Nektek vannak ilyen ismeroseitek?
2013. máj. 23. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen voltak, mostmár 1 sincs, sõt, tulajdonkèppen barátaim sincsenek már mert nem telelt el ùgy egy beszèlgetès, hogy ne a panaszkodásról szólt volna ha meg èn mondtam valamit akkor is magukra tereltèk. Jobb ìgy azóta.
2013. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél már csak az a rosszabb, amikor a beszélgetések alkalmával megpróbálja szétzúzni a párkapcsolatodat mindenféle elejtett megjegyzéssel. Persze erre is utólag jön rá az ember :D


Vannak normális emberek, csak nagyon kevés :( velük tartsd a kapcsolatot, a többit tojd le. Nem baj, ha 1 normális van, inkább mint 10 idióta.

2013. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan barátnőm aki csak nyavicskolni tudott.Állandóan volt valami baja.Jaa és hipochonder is lett végül.Eleinte próbáltunk neki segíteni de belefáradtam.Aztán meg jó nagy szarkeverő is lett.Mindenkit összeugrasztott.Most egyedül tengeti napjait.Már pasija sincs!
2013. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek, az ilyeneket leépítem :)

Aki van, azzal inkább megváltjuk ezredszerre is a világot vagy valami.

2013. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az h magukról beszélnek amellett a másik zavaró hogy más témáról nem igen tudnak, akarnak vagy érdekli őket
2013. máj. 23. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak. Főleg volt munkatársak (diákmunkásként dolgoztam egy plázában, el lehet képzelni, hogy akik nem diákként dolgoztak ott, milyen típusok voltak)... csak a saját bajaikról, az időjárásról meg a Való Világról tudtak beszélni, életükben egy könyvet el nem olvastak a botránykönyveken kívül, a színházat már meg se említsem...
2013. máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen ismerősöm. Egyszerűen nem tudok vele beszélgetni, pedig egykorúak vagyunk. Ha felteszek neki egy kérdést, akkor igennel vagy nemmel válaszol és ennyi. A világért sem gördítené tovább a beszélgetést, én meg erőlködhetek, hogy nem üljünk síri csendben. De most már nem zavar, nem kérdezek tőle semmit. (a kolléganőm egyébként)
2013. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!