Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "bogaras" tulajdonságot...

Milyen "bogaras" tulajdonságotok van, ami a háztartáshoz köthető? Vagy a családotok többi tagjánál?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 12:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát apukám mindenféle bigyót gyűjt egy kosárban és a konyhaasztalon tartja, ez háztartási bogaras tulajdonságnak számít? :D
2013. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Takarítás...
2013. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nálam az a helyzet, hogy kajálás után rögtön mosogatok. Nem szeretem felhalmozni a koszos tányérokat.
2013. máj. 23. 12:50
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális.
2013. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Utálom kipakolni a mosogatógépet!:D
2013. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Gyujtom a muanyag dobozokat. Lehet joghurtoss, margarinos, fagyis, akarmilyen, nekem kell. Jo taroloeszkoz. Mondjuk mar aktualis lenne megallni, mert rengeteg van, de sajnalom kidobni :D
2013. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%
Ja, háztartáshoz! Én meg azt olvastam, hogy házassághoz.....:) És csodálkoztam, miért ír mindenki olyat, aminek semmi köze a házassághoz. :)
2013. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

:) akkor jöhetnél hozzánk is, én utálok mosogatni :)

Teregetni, ill. ruhát leszedni/összehajtani/elrakni, azt se nagyon szeretem, de muszáj.

2013. máj. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Hú, a korábbi lakhelyemen volt egy nagyon bogaras tulajdonságom. Padlószőnyeb volt a szobában, de olyan fajta, hogyha nem szálirányban húztad végig a lábad, akkor meglátszott, amit én gyűlöltem, egyszerűen nem bírtam a látványt elviselni, odamentem és azt a részt visszaállítottam szálirányba: ) Zavart engem is nagyon ez a tulajdonság, de nem tudtam leküzdeni. Az akkori páromat is zavarta, aki nem értette, hogy engem miért zavar: ) Ő meg ráadásul hajlamos volt húzni a lábát és nem emelni.


Ezen kívül szerintem nincs nagyon bogaras dolgom. Olyan pl. hogy azon a vágódeszkán, amin nyers húst szoktunk vágni, azon mást nem vágunk. Ja a másik nagy kihívás a hajszálak szedegetése. Ha meglátom valahol a földön, akkor felszedem rögtön, nem várom ki a porszívózás idejét.

2013. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

A vágódeszkás dolog nálam is játszik, van egy húsos, meg van egy másik, amin lehet kenyeret, zöldséget, stb. vágni.


Nekem még a hűtőben pakolás az ilyen, utálom, ha fedetlenül/lezáratlanul van benne valami, vagy pl volt lakótársam rendszeresen a villával együtt rakta be a maradékot a hűtőbe.


Mosni csak egész adagot szeretek, és a teregetésnél is megvan a "sorrend".


Szerintem nem annyira bogaras dolgok, de ki tudok borítani vele másokat :D


25N

2013. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!