Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temperamentumos, gyors emberek...

Temperamentumos, gyors emberek, titeket nem idegesít más lassabb, tesze-tosza ember?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Rohadtul. De mit tudsz tenni?
2013. máj. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
De, nagyon!
2013. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

De. De tudni kell tolerálni. Én gyorsabb vagyok, nem sz@rakodok, fogom, csinálom.


Férjem ebben az ellentétem. Lassan dolgozik, viszont nagyon szépen, precízen. De úgy vagyok vele, csinálja csak, engem nem zavar. Bár füvet inkább én nyírok, nekem kb. 30 perc, neki meg 1,5 óra.

2013. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Engem a temperamentumos, gyors emberek idgesítenek! kapkod összevissza, stresszel, mindent most azonnal kell megcsinálni, aztán utána egész nap unatkozik és engem bosszant.
2013. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
a tökölés az zavar. Ha lassan csinálja, az nem, de amikor azt sem tudja, hogy mit csináljon, na az igen.
2013. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Én fordítva vagyok, gyűlölöm az idegbajos, kapkodós embereket, szerencsére az összeset eltakarítottam magam körül, van elég bajom, nem kell a plussz stressz, nem hiába vagyok lassabb de megfontoltabb!
2013. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha lassan, de jól csinál valaki valamit, akkor nem zavar. Az zavar, hogyha valaki tököl, ahogy más is mondta. Csinálnia kéne, de helyette jön, megy, sztorikat mesél... Nekem ilyenkor jár az agyam, hogy blablabla, haladjunk már. Itt most első körben a munkahelyemre gondolok. Nem szeretem a kapkodást a hozzám tartozó emberek körében, de a tökölést sem. Szerintem eléggé laza és rugalmas vagyok, de szerencsére javarészt a munkatársaim is tudják, hogy ettől kiakadok.

A családom hasonló kaliber mint én, a párom is. Az egyik nagyon jó közös barátunk más, ő igazán kitud hozni a sodromból, amikor már mindenkin kabát cipő, de jajj ő még nem lőtte be a haját, még nem fújt magára semmi szagot, még ezt kell csinálni meg azt. Őt sokszor hagytuk már otthon, hogy majd utánunk jön ha elkészült. :)

2013. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
lehet valaki temperamentumos ,gyors ,és precíz is. Néhány ember fogalomzavarral küzd úgy látom.
2013. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Igen, engem is zavar.


Amúgy sokszor az jut eszembe, hogy nem direkt csinálja-e?

Mert ha nagyon tökölődik vele, akkor felhúzom magam és megcsinálom helyette.

Valszeg engem is kiborítana, hogy egy 30 p fűnyírás 1,5 óráig tartana.

Szóval vannak olyan szituk, amiket nem tudok eldönteni így.

2013. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek más a munkatempója, mint az enyém, de egyébként szorgalmas és céltudatos emberről van szó, az nem zavar. Azt viszont nem bírom, ha valaki időmilliomost játszik az én kontómra. Amikor nekem a legtöbb időm be van osztva konkrét feladatokra, akkor a legkevésbé érdekel az, hogy másnak mivel és hogyan telik az ideje, vagy éppen mi az élettörténete.
2013. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!