Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
Ex és újfeleség együtt megy a gyerekekkel (a közös és az új gyerekekkel és megy a pasi húga is az övéivel) nyaralni suli után egy hétre. Merthogy csajos bulit tartanak, míg a férfiak dolgoznak (gyeden vannak mindannyian jelenleg)
2013. máj. 23. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék róla? Rendben van ez. Nem mindenki átkozódva válik el. Vannak még civilizált emberek.
2013. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, de érdekes! Szerintem jó dolog, hogy jóban vannak, nem kötelező utálniuk egymást.
2013. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó! :)
2013. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Meg tudnátok tenni?

Nyilván tudom, hogy amúgy jó a kapcsolatuk, de általában egy ember tud ilyen közvetlen lenni egy exfeleséggel/újfeleséggel

2013. máj. 23. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Közös lónak túrós a háta:DD
2013. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én magamról nem tudnám elképzelni, túl büszke természet vagyok, de ettől még tudom, hogy lehetne ez másképp is.

Második voltam.

2013. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

De jó lenne ha ez nálunk is így menne.De ki nem állhat a férjem exe.Tegnap még arra se volt hajlandó,hogy visszaírjon egy köszi sms-t.Jött hozzánk egy levele én elvittem neki a postaládájába(persze már nem ott lakik hanem egy másik házban de az meg vidéken van) aztán írtam egy sms-t erről mert tudom nem minden nap jár ebbe a házba.Azóta se se kép se hang.Na mindegy ez nem is lényeg.

Irigylem azokat akik tudnak kulturáltak lenni.

2013. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre bizarr, mert általában sárdobálás megy az ex és az új feleség között, de ha jól kijönnek, és kedvük is van hozzá, miért ne?
2013. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Jaaa és nem várom a hálálkodó sms-t vagy azt hogy ettől essen hanyadt de azért na.De lehet innentől kezdve kidobálom a leveleit:-)Én próbálok nyitni de nem megy.Amúgy mielőtt jönne valaki azzal hogy miattam mentek szét,közlöm nem a csaj akart menni.
2013. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki boldog az új párjával, akkor miért ne? A gyerekek is jó, hogy nem uszítják őket, hanem szeretetben, együtt nőnek fel, még ha nem is 100% hagyományos családmodellben.
2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!