Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Mit gondoltok erről a helyzetről? Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A volt páromat az egyik legjobb barátnőmön keresztül ismertem meg. Ők ( a barátnőm és a párom) csak ismerősök voltak, nem voltak különösebben jóba, de miután egy pár lettünk, csináltunk néhány közös programot (összesen talán 6-ot), ahol kicsit összeszokott a 2 baráti társaság. Komolyabb barátságok nem szövődtek, csak haveri kapcsolatok. Aztán a párom több mint egy év után megcsalt, elhagyott, teljesen kicsinált. Ez a barátnőm meg továbbra is jópofizott vele, sőt részletekbe menően ecsetelte nekem, hogy a párom milyen jól elvan az új nőjével, akivel engem megcsalt. Én ezt finoman szólva nem vettem jó néven, vártam volna tőle egy kis együttérzést, de arra hivatkozott, hogy már régebbről ismerte a páromat és a társaságát és jól érzi magát velük. Mégegyszer leszögezném, hogy ott szó sem volt barátságról, max nagyon halvány haverságról . Szóvá is tettem, hogy nekem milyen rosszul esik, hogy azzal a fiúval jópofizik, aki engem teljesen tönkretett, ahelyett, hogy inkább mellém állna. Megmondtam, hogy ne számítson rám, ha ezt tovább csinálja. Ennek több mint 1 hónapja, azóta a barátnőm nem keres - pedig tudja, mennyire iszonyatosan magam alatt vagyok a szakítás miatt- ,szóval egyértelműen választott a 7 éve legjobb barátnője és a haverok között (akik egyébként teljesen semmibe veszik őt).

Én reagálom túl, vagy ez tényleg undorító??? Túl nagy kérés volt tőlem, hogy álljon mellém, és ne csináljon úgy, mintha a volt párom semmi rosszat nem tett volna?


2011. szept. 18. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
nem, nem volt nagy kérés, és a barátnőd egy gerinctelen alak... most kiderült, hogy nem is volt a barátnőd, örülj neki, hogy megszabadultál tőle
2011. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Tudom mit érzel, nekem az exxem és a legjobb barátnőm utálta egymást, de amikor szakítottam a pasimmal, a barátnőm vele lett jóba, mert az ex nála kémkedett, hogy mi van velem. Úgy voltam vele, hogy legalább kiderült, hogy nem is volt barátnő soha.
2011. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát ez a barátnő,sajnos nem barátnő...Látod nem keres,sz*rd le őt.És a többieket is,az egész haveri társaságot,és mindenkit aki a kérdésedben szerepel...

Sajnos mást nem tudok mondani :(

2011. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképp gusztustalan a volt barátnőd. Még egy idegenben is több empátia van, mint őbenne. Ne sajnáld, hogy elveszítetted. Ezt egy próbának is felfoghatod, és lám, elbukott rajta. Ilyenre nincs szükséged. A bánatból pedig valahogy - talán másra támaszkodva - azért próbálj kikecmeregni. Tudom, nehéz elhinni, de lesz még olyan fiú, aki normális lesz veled, és akit szeretni tudsz.
2011. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Választás elé állítottad a barátnődet, és ő választott. Magadnak köszönheted.

Ezer éve ismerte a srácot (is). Én is rossz néven venném, ha valaki meg akarná mondani, kivel barátkozzam. A srác nyilván nem szabta meg neki, ellentétben veled - ez kb. azt jelenti, hogy ő az igazi barát, mert ő nem irányítja a barátnődet.

Tény, hogy tapintatlan volt a barátnőd, de ez volt minden bűne - azzal barátkozik, akivel akar.

2011. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem tiltanám meg a barátaimnak, hogy szóba álljanak az ellenségeimmel. Az tényleg ronda dolog volt, hogy neked áradozott az exed új kapcsolatáról, ezért kellene haragudni rá.
2011. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pedig igenis gerinctelen, ilyen lelkiállapotban, ha a barátnője még hergeli is, persze, hogy ilyet kér. A barátnője ahelyett, hogy nyugtatná, inkább velük tart, és le se s.arja.
2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Kb. fél éve már olvastam egy majdnem ugyanilyen sztorit. Ezért valószínűleg nem ritka.

Lehet, hogy fordított esetben Te is rossz néven vennéd, ha a barátnőd akarná megmondani, kivel érezheted jól magad, és kivel nem.

Szerintem éppen Te vagy az, aki semmibe veszed a barátnődet, ha elvárod tőle, hogy Te mondhasd meg neki, kivel barátkozhat. Te adtál neki ultimátumot, te mondtad, hogy ne keressen, akkor miért csodálkozol?

2011. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem etikus, amit a barátnőd csinál. Számomra egyértelmű, hogy a barátnőmhöz lennék lojális és eszembe se jutna cimbizni a volt pasijával! Jobb, hogy megszabadultál tőle.
2011. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként az a véleményem, hogy a "barátnődnek" pasiként sem közömbös az exed és most, hogy szabad a pálya, szépen rámoccant. Nekem nem veszi be a gyomrom az ilyesmit, a büdös életben többet hallani se akarnék egyikről sem.
2011. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!