Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családsegítőt hol lehet...

Nagy568 kérdése:

A családsegítőt hol lehet följelenteni? Az egyik barátom egyedül neveli gyerekét és állandóan piszkálják ok nélkül.

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

A rendőrségen feljelentheted, de nem szoktak embereket ok nélkül piszkálni általában, tehát nem valószínű, hogy lesz eredménye.

Mivel mindenki ezt érzi - hogy feleslegesen piszkálják-, elég sok feljelentés fut be és elég hamar le szokták zárni.

2013. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Mit értesz az alatt, hogy piszkálják? Milyen időközönként járnak ki hozzá? Mekkora gyerekről van szó?
2013. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Én havonta viszem önszántamból a gyereket a védőnőhöz ott megméri, tud tanácsokat adni stb. Mit értesz piszkálás alatt? Én egy olyan pasasról tudok aki minden este otthagyja egyedül az albérletben a hétéves gyerekét és elmegy a nőjéhez, reggelre meg csak a haza. Elég zűrös ügyei vannak egyébként is. Fogalmam sincs szóljak-e a hatóságoknak, gyerek már szinte éhezik mert apja nem akar dolgozni, apja néha elad dolgokat a vaterán itt-ott a nője segíti kifizetni a számlákat meg az albérletet.
2013. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azzal piszkálják hogy a 9 és 12 éves gyerek miért megy egyedül az iskolában. Azért mennek egyedül mert reggel 7 órától 3 óráig dolgozik az apuka, valamiból meg kell élni. szerintem direkt piszkálák. tudomásom szerint rendesen neveli őket, tisztán küldi őket iskolában.
2013. máj. 23. 21:45
 5/7 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm azt ajánlotta hogy a megyei kormányhivatalnál tegyenek panaszt
2013. máj. 23. 21:46
 6/7 A kérdező kommentje:
tudomásom szerint ez apuka soha nem hagyja őket egyedül, és mégis piszkálják. nekem még nem volt dolgom a családsegítőkkel de már kezdem őket utálni. azoktól félnek akik le sz...k a gyereküket, csak a családi pótlék miatt kell a gyerek.
2013. máj. 23. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 9 és 12 éves elmehet egyedül simán már. Én már másodikos koromban egyedül mentem :D no jó az falu vót'
2013. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!