Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám beleszól mindenbe! A...

Anyám beleszól mindenbe! A problémámat mindig oldjam meg egyedül, de állandóan irányítani akar mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 éves elmúltam, ha segítséget kérek vagy valami problémám van azt oldjam meg egyedül, de állandóan meg akarja szabni mikor mit tehetek.


Múltkor is ő elment 1,5 hétre addig én vittem a háztartás segítségem nem nagyon volt suliba persze becsúsztak 2esek 3asok mikor meg látta az volt az első reakció h a barátom miatt.


Most is leszerveztem a programot barátommal de ő rászervezett mert h a család így meg úgy a család is most is itt van és mindenki engem piszkál, mindenért.

Annyira elegem van mit lehetne csinálni?


2010. márc. 28. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem kérsz tőle segítséget, valamint megpróbálsz nem konfrontálódni vele és megvárod, amíg lesz lehetőséged elköltözni :)
2010. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha programot szervez neked nem veszel részt rajta. Elmész a barátoddal. 18 elmultál nem tartoztathat fel.... 25/f
2010. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!