Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitől kérhetnénk segítséget?...

Kitől kérhetnénk segítséget? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A barátnőm 1 éve elhagyta a férjét aki azóta sem törődött bele,folyamatosan zaklatja. Tett már feljelentést a rendőrségen ( többször tettlegességig fajult a dolog ahol rendőrségi intézkedésre is sor került) ahol kihallgatások sora után sem indítottak eljárást.

A zaklatás a mai napig tart. Lelki terrorba tartja a barátnőmet aki kezd összeomlani. :(Napokig a ház előtt leskelődik,folyamatosan nyomja a csengőt stb.


2013. máj. 24. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kigyurt fickóval kell jól ráijeszteni!Nem értem az ilyen pasasokat.
2013. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Sokmindent nem tud tenni, ha távol tartást rendelnek el, akkor is ugyan ez lesz.

Èn a helyébe a barátnödnek elköltöznék.

Elsö próbálkozásra, ha tud 1 hónapra máshova menni, pl hozzátok, hogy hogyan reagál az ex ha senkit többet nem talál ott. Ha nagyváros akkor keresnék a város másik felén lakást, ha falu akkor szomszéd faluba, vagy teljesen el a krönyékröl, egy pár évere. Aztán ha lenyugodott akkor pár év múlva már bizotsan jobb lesz a helyzet.

2013. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátnöd kérjen távolságtartási végzést az illetö ellen, és minden egyes alkalommal, amikor csönget, illetve a ház elött lesi, hivja ki a rendörséget.


Rövid idön belül az illetöt lecsukják, mert nem tartja magát a bíróság határozatához.

2013. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Olyan barátaim vannak, hogy besz@rna tőle a pasi.

2.Ha jól tudom módosították a családon belüli erőszak törvényét, így lehet kérni távolságtartást, amit ha nem tart be, lecsukják.Vagy ez csak a hírekben van?Nem tudom, szerencsére elég agresszív tudok lenni, ha engem zaklatnak.

2013. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyenhez szerencsém.Én szóltam egy jó izmos kis ismerősömnek és lerendezte:-)

Azóta jóformán le is térdel elém ha találkozunk úgy köszön:-)

2013. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
A barátnőd beszélgessen a volt férjével azért mer elváltak még szóba állhatnak egymással.
2013. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A barátnőm normálisan szeretett volna különválni. Beszélt is vele többször. Aztán amikor nem ugrott a szavára akkor dühös lett. Elkezdte fenyegetni, várta a buszmegállóba,folyamatosan követte. Elköltözött máshová az exe kinyomozta hol lakik es tovább zaklatja.

Tettlegességért nem csukják le.

2013. máj. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!