Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az OCÖ külföldi segítséget...

Az OCÖ külföldi segítséget kérne a "félkatonai szervezetek", és a "náci, nyilas" eszmét hirdető pártok ellen? Ennyi erővel mi is kérhetnénk segítséget a cigány terror ellen nem?

Figyelt kérdés

[link]


azért ez már tényleg paródia. szerintem. mikor bántotta akármelyik párt vagy szervezet őket? Ezzel szemben a többségük folyamatosan bántja a magyart és nem tesz semmit.


2010. ápr. 19. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Tényleg röhejes, de ezen nem kell csodálkozni, az OCÖ a roma Jobbik.
2010. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

"Ennyi erővel mi is kérhetnénk segítséget a cigány terror ellen nem?"


De, és szerintem erre ez lenne a tökéletes válasz. Csak meg kell lépni.

2010. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
bár amikor morvai beszélt az EU parlamentben a sok törvényellenességről ami itt folyik, mint pl a szemkilövetések, akkor elintézték annyival, hogy ez belügy és nem avatkoznak bele.
2010. ápr. 19. 11:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

És mit mondanak majd a külföldieknek!


Segítsatek, mert dolgozni és tanúlni kellen, és nm rabolhatunk, vagy lophatunk 20000 ig arra hivatkozva hogy szegények vagyunk? Esetleg sokalják a felfüggesztett büntetését a gyilkosnak?

Szerintem ha idejönne egy külföldi szervezet még nekik lenne kellemetlen!

2010. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, idáig is megoldották, hogy a "rasszistákat" ítéljék el kintről és a cigányokat áldozatnak lássák.
2010. ápr. 19. 12:00
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön ide a kutya sem. Őket is fogják szarni. Az uniót a nagy és egységes cigányia sem érdekli.
2010. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem minden országnak kell, hogy legyen katonasága. De csak egy, ami "állami". Minden más katonai szervezkedést fel kellene oszlatni.
2010. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a gárda nem katonai szervezkedés, ezt kéne észrevenni. sosem használták harcra őket. sőt inkább segítettek.
2010. ápr. 19. 12:20
 9/16 anonim ***** válasza:
első: a helyzet az, hogy én ezen sajnos nem röhögök... ugyanis new yorktól tokióig azt fogják lehozni mi nácik vagyunk és ha valaki ugrana erre a lépésre, a média megnyugtatná az embereket hogy csak az emberi jogok miatt...(lásd közel-kelet) ha a magyarok közül sokan nem látják át ezt, hogy várhatnánk el, hogy a külföldi megértse?
2010. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
A Gárda egy hivatalosan is "félkatonai szervezetként" van nyilvántartva, ők is annak vallják magukat, "ezt kéne észrevenni..." Nem baj, legyen csak gárda, hátha lesz egy kis kormánypuccs, mint az összes Dél- és Közép-Amerikai országban, ahol ilyenek jöttek létre. Nem mondom, hogy a mostani kormány jobb, de azért megnézném, hogy mit szólnátok egy fasiszta katonai diktatúrához, akkor már nem lenne olyan nagy a szátok...
2010. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!