Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez depresszió lenne? Kitöl...

Ez depresszió lenne? Kitöl kérjek segitséget?

Figyelt kérdés
Nem tudom mostanában mi van velem.Teljesen kiakadok mindenen,van két kicsi gyerek is és ugy érzem semmi kedvem soha hozzaják!(imádom öket és fáj ezt leiirni) türelmetlen vagyok nagyon mostanában.Nincs kedvem takaritani se fözni se semmit.(eddig mindig megcsináltam) Semmihez nincs kedvem....Naponta többször van hogy kiborulok ilyenkor mindig elkap a sirögörcs.!A gyerekek is 10 perc alatt kiboritanak nem tudok velük mit kezdeni.Nem tudom mi van velem,ez depresszió lenne vagy mi?
2013. máj. 15. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé valószínű, hogy az. Pszichiáter tudna neked segíteni, vagy egy jó pszichológus.


Önbecslő kérdőíveke találsz a neten is. Pl.

[link]


A Beck-tesztekre kell keresni, az méri a depressziót.

A tesztet úgy töltsd ki, ahogyan érzed magad, és lehetőleg legyél magadhoz őszinte, csak az segít!

2013. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyasmi, de ne ess kétségbe. A depressziót a szervezet kémiai, hormonális egyensúlyának felborulása okozza (meg persze lelki okok, de nem hiszem, hogy erről lenne szó), amit hamar lehet orvosolni. Orális fogamzásgátlók, illetve laktózallergia okozhatja, szóval ha tablettát szedsz, hagyd abba.

A szerotonin-előanyagok mennyiségét kellene növelni a szervezetedben. Erre a tejtermékek (különösen a joghurt), az olajos magvak, és az orbáncfű alkalmasak. Szerotonin tartalmú tablettákat is lehet kapni a patikákban, ha allergiás vagy valamire. Muntivitaminokra, ásványi anyag komplexekre lenne szükséged, és valamennyi sétára és relaxációra.

2013. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat.ki fogom probalni
2013. máj. 16. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!