Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám azt hiszi hogy...

Az anyám azt hiszi hogy drogos vagyok, pedig nem, hogyan bizonyíthatnám be hogy nem?

Figyelt kérdés

Nem drogoztam soha, nem használtam soha semmit, az anyám mindig is azt mondta hogy drogozok, pedig nem volt erre oka.Ma látta a tv-ben hogy felnitisztítóval meg valami dzsinával drogoznak, és egyből mondta nekem hogy én is ilyet használok a barátaimmal, pedig ez nagyon nem így van, el szoktam menni bulizni de sem én sem a barátaim nem drogozunk.

19f


2009. okt. 4. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos tapasztalat, de sehogy. Rólam is azt hitték gimis koromban, sőt amikor az anyám haragudott rám, mert a férjemmel nem szakítottam (mikor még együtt jártunk) ezt hintette a családba. És persze mindegyik balfék elhitte. Középvezető beosztásban lévő, 3. diplomámat nyűvő vagyok... Ezek után látsz esélyt, hogy meggyőzöd?

A legjobb ha nem foglalkozol vele.

Fel a fejjel járd a saját utad :)

2009. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
91%
Nincs mit bizonyítanod.A te lelkiismereted tiszta és lelke rajta,hogy mit hisz.ezt mondd el neki is ha megint felhozza.
2009. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
El mondtam hogy nem drogoztam soha, de nem hiszi el, annyira zavar hogy olyannal vádol amit nem is csinálok.
2009. okt. 4. 19:48
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet valami vizsgálattal kideríteni?
2009. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

Ez most volt a tv-ben !!!xd

unatkoztál????

2009. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
mond neki, hogy egy vizsgálattal mindent ki lehet deríteni. bár kb 40.ezer ft.. nem hiszem, h szükségesnek látja ezt. :D bár egyszerű vérvizsgálatnál is ki lehet mutatni. :) az meg ingyen van.. ha pl bekerülsz korházba..
2009. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem unatkoztam képzeld, én nem láttam az aktívot mert fürödtem, utána mondta anyukám hogy szerinte ezeket használom, ez nem vicces, komolyan így volt:(
2009. okt. 4. 19:55
 8/20 A kérdező kommentje:
A vizsgálatra meg azt mondta hogy a felni tisztítót nem lehet kimutatni csak aznap amikor használja valaki.Én szívesen elmegyek egy vérvételre ha azon múlik.
2009. okt. 4. 19:57
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezd meg tőle, mégis miből következtet erre? Mert a toxikológus meggyőzően nyilatkozott a tv-ben? :-S Mondd el neki, hogy ez neked nagyon rosszul esik...
2009. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
A bűnösséget kell bizonyítani, nem az ártatlanságot.
2009. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!