Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hátrányai származnak...

Milyen hátrányai származnak egy férfinak abból, ha felveszi a felesége vezetéknevét, akár kötőjelesen, akár úgy, hogy teljes egészében elhagyja a saját addigi vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A névváltoztatás költségeit kell fizetnie, illetve sok lesz az utánajárással - bank, szolgaltatok
2013. máj. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem az adminisztráció nem hátrányos. Egyszerűen csak el kell intézni és kész.

Viszont ha vannak a környezetében konzervatív gondolkodásúak, azok valószínűleg rengeteget fogják szekálni miatta.

Különösen a férfi családtagokról tudom elképzelni, különösen ha teljes egészében elhagyja az addigi vezetéknevét.

2013. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ciki!
2013. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%
megindul a búzalejtőn
2013. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem ciki. Ha tudjátok, hogy otthon ki hordja a nadrágot. ;) Gondolom a feleséged neve egyszerűbb, mint a tiéd...
2013. máj. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!