Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik mellet döntsek? Mit...

Melyik mellet döntsek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok,épp válás alatt(4évig voltam férjnél) van egy 2.5 éves kisfiam.A volt férjem nem látogatja a kicsit,3 hónapja nem látta.Mióta egyedül vagyok megismerkedtem egy nálam jóval fiatalabb sráccal(januárba lesz 18),néha találkozunk de nem igazán mert a szülei tiltják tőlem(ezt megértem de a srác komolyan szeretne ki állna mellettem ,nem?Most egy hónap után taliztunk.)Ha én nem hívom ö nem hívna.Néha feleslegesnek érzem magam.De ha együtt vagyunk nagyon kedves,figyelmes.Közben felvette velem egy régi iskola társam velem a kapcsolatot msn-en,sokat beszélgetünk Ő 24 éves.Szeretne tőlem többet,tudja hogy van ez a "táv "kapcsolatom.A kisfiamat is elfogadná.Mit tegyek?Zárjam le a fiatalabb sráccal,vagy várjak rá míg a szülei elfogadnak,vagy lépjek ezen túl és próbáljam meg a másikkal?
2009. okt. 5. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

nmtom mért tőlünk várod a választ.

ezt te érzed, h kit szeretsz. vagy akkor egyiket se szereted, ha így közszavazásra bocsájtanád az egészet.

2009. okt. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

23 évesen, egy gyerekkel és egy válással a hátad mögött nem kellene ezen filóznod...

Mit gondolsz, egy 18 éves GYEREK majd felvállalja a kisgyereked is? Kell neki? Dehogy... Erre magadtól is tudhatnád a választ.

A kisfiad érdekeid is kellene nézned. Olyan embert vigyél haza, aki elfogadja őt is, és akit apa helyett apaként szerethet. Ha a másnak kelletek akkor min gondolkozol még???

L/22

2009. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Gondolod, hogy az a 18 éves srác, eléggé felelősségteljes egy komolyabb kapcsolathoz? A kislányod szempontját is tartsd szemelőtt, gondolom nem csupán elütni akarod az időt pár hétig, hónapig valakivel. Nem akaorm látatlanban megítélni, de az alapján amit írtál, én nem tartom egy komolyabb kapcsolatra késznek ezt a srácot...


Én inkább a másik srác felé érdeklődnék.

2009. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Már írtál ki hasonló kérdést...nos, még mindig azt gondolom, hogy 17 éves GYEREK nem való egy gyerekes anyához. Ne akaszkodj rá. Ha a 24 éves elfogad, ahogy vagy, akkor vele próbálj ismerkedni, de hát nem hiszem, hogy itt bárkibe is szerelmes lennél, ha meg kell ezt így kérdezned...én nagyon nem örülnék, ha a 17 éves fiamra egy ilyen nő akaszkodna.
2009. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
18 éves fiú még gyerek, nem biztató a jövőre nézve, ha leköti magát egy gyerekes anya mellett. A másikkal szerintem tartósabb lehetne a kapcsolatod, főleg ha elfogadja a gyermekedet.
2009. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

18éves? Te jó ég, mit gondolsz meddig fog melletted maradni?

Akkor a 24éves, vagy keress egy harmadikat.

2009. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél társfüggő! Mivel már mögötted van egy rossz házasság, így biztosan jól tudod, hogy az igazi nagy szerelemből kötött párkapcsolat is lehet pokol egy idő után. Szerinted egy olyan párkapcsolatnak mi értelme van, ahol már az elején nem vagy halálosan szerelmes a párodba? Tiszavirág életű lesz, ami a kisfiadnak lesz a legrosszabb. Jönnek-mennek majd a férfiak melletted, ami nem jó a gyermekednek sem. A 18 éves fiú (mert nem nevezném férfinek) még túl fiatal hozzád. Egy ilyen korú fiú még bulizni jár, szórakozik, semmiképpen sem elég érett az apaságra. Ha 10 évvel idősebbek lennétek mind a ketten akkor más lenne, de így?! A 24 éves férfit sem javaslom, mivel a soraidból kitűnik, hogy inkább barátként mint párként tekintesz rá. Így bizony ennek sincs értelme. Próbálj meg egy kicsit egyedül lenni a kisfiaddal. Mivel most vagytok válófélben, ez mindenképpen meg fogja viselni a kicsit főleg ha az apja nem látogatja. Sokkal nagyobb szüksége van most rád, mint eddig valaha. Vele törődj inkább.
2009. okt. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Az sem lenne a világvége, ha egy kicsit egyedül maradnál. Kicsit oylan érzésem van, hogy Te csak mindenképp akarsz magad mellé valakit.
2009. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
El sem hiszem, hogy ilyen kérdés felmerül benned...kapj már az eszedhez. Még 18 éves sincs az a srác! Az anyja helyében én sem engednélek a közelében. Csodálod? Még gyerek, az anyának joga van szólni. Ha a te gyereked ennyi idősen megismerkedik egy családos emberrel, majd azt hiszed, hogy ölbe tett kézzel fogod nézni?? Amúgy meg el sem váltál még. Nem kellene lezárni először az egyik kapcsolatot? Szerintem te egyiket sem szereted, csak nem akarsz egyedül lenni.
2009. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Eldobom az agyamat...de akkor hogy fogok tudni tanulni?? Mert 16.00kor mennem kell..pf..köszii..

13/L

2009. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!