Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan döntsek? Tudom mindenki...

Hogyan döntsek? Tudom mindenki otthagyná de nem megy.

Figyelt kérdés
Idősebbek vagyunk és testi kapcsolat van köztünk.Én szeretem ő nem vagy nem mondta de érzem hogy nem.Már kezdek becsavarodni,és jó pofizni,meg fapofával csinálni.Ma rosszul lettem ez miatt és úgy döntöttem lépnem kell.Megfulladok azt érzem.De nem tudom elengedni,otthagyni.Mit kellene tennem?Elmondani neki?
2011. aug. 15. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
rosszul lettél??? Ez átvitt értelem, vagy konkrétan?
2011. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Meg kellene ezt beszélnetek, és esetleg békében elválni.
2011. aug. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,rosszul lettem,majdnem megfulladtam és sírógörcs gyötört.Ez nem túlzás megijedtem nagyon,akkor elgondolkodtam amikor már lenyugodtam hogy ez nem mehet tovább.
2011. aug. 15. 19:31
 4/13 TOMAtm ***** válasza:
61%
hát ez szar ügy.miért hagytad idáig fajulni a dolgokat?
2011. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tartom undorító dolognak a szexkapcsolatot. Ha orgazmust akar valaki, használjon valami tárgyat, ne más embereket, akiknek vannak érzelmei és úgy járhatnak, mint te. Egy ember nem játékszer.
2011. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Mindent meg kell beszelni!De eleg nagy az eselye,hogy kimagyarazza...
2011. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig én is élveztem jónak láttam vagy talán jobbnak,elnyomtam magamban az érzéseket de 7végén történt pár dolog ami felnyitotta a szemem vagy a lelkem.Eddig is tudtam hogy kedvelem,szeretem de úgy voltam vele hogy ez nem szerelem még.És ma megtörtént a baj.
2011. aug. 15. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, ha nem akar semmi mást, akkor hagyd a francba, 1-2 hét sírás inkább, mint évekig tartó szenvedés. Ráadásul azt se várd meg, míg ő ijed meg az érzéseidtől és küld el téged, az még rosszabb.
2011. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen baj történt? Egyébként meg ha úgy érzed, hogy megfulladsz ebben a kapcsolatban, akkor bizony lépned kell.
2011. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:43 asnak uzennem,hogy a szex kapcsolat igen is mukodik mert az erelmesebb emberek tudjak,hogy mit csinalnak es nem mennek bele olyan dologba amit nem akarnak.Szerintem egy bimbozo kapcsolatot es egy esti dugast nem lehet osszekeverni es belehabarodni valakibe azert mert azt hiszed jartok kozben csak szex volt.Aki osszekeveri vagy nem latja a dolgokat az vessen magara.

A kerdezonek meg azt mondanam,ha mar igy belemerultel,hogy emlitsd meg neki de mint ahogy emlitettem ki fogja magyarazni ha esetleg maskepp gondolja de nem akarja meg abbahagyni...

2011. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!