Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is kapott, Ti is kaptatok...

Más is kapott, Ti is kaptatok az élettől bunkó, flegma, okoskodó, mindent tudó, és mindent jobban tudó Titeket lenéző sógornőt?

Figyelt kérdés
A lakást a férje kapta a munkahelyétől, az autót a férje szülei vették. Van lakása, autója, férje, gyerekei ettől ő lett a világ legokosabb sógornője, minket a szegényebb párt kioktat, bunkó stílusban fogalmazza a mondatait, pedig egy kis senki. A sógornők mind ilyen őrült okosak, ha egy másik pár életébe kell beleszólni, tanácsokat adni, és bunkón, lenézően piszkálódni?

2013. máj. 28. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, én anyóst kaptam.:) Nulláztam a kapcsolatot, hasonlót ajánlok.
2013. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

CSAK ilyet kaptam.

Én sem kaparok azért, hogy gyakran összejárjunk. :D

2013. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Én is kaptam. :) Nem tartjuk a kapcsolatot. Szerencsére messze lakik, csak nagyobb családi ünnepeken futunk össze néha, de akkor mindenki a gyerekekkel van úgyis elfoglalva, nem egymással. Természetesen a férjemet nem akadályozom abban, hogy beszéljenek vagy találkozzanak, mégiscsak a testvére.
2013. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Az én sógornőm szerencsére nagyon rendes. Ő is anyagilag jobban áll a férjével mint mi a barátnőmmel, de nagyon jószívű, és nagyon rendes. A házunk még eléggé régies, folyamatosan újítjuk ahogy jön rá pénz. Közel 18 éves autót használunk. A sógornőmék ennél jobban állnak sokkal, fullos ház, fullos autó, de nem néznek le minket, és segítenek is.

Persze a bátyám kicsit lenéző velünk szembe, de inkább csak irigykedik, mert neki csak egy albérlet jutott, meg egy hisztis barátnő aki már el is hagyta. De nem foglalkozok vele, mert ő sosem állt ki mellettem, meg a szüleimet is nem egyszer készítette ki idegileg, nem is nagyon tartom vele a kapcsolatot, csak havonta 3 szor ha összefutunk.

2013. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül a bunkó és a lenéző jelző illik rá. A többi nem, mert szóba sem áll velem. Nincs igénye a férje családjára. Ha kell valami neki, akkor tesóm "tolmácsol", mert ő nem áll velünk szóba. Emellett borzasztó önállótlan, nem tud egyedül még egy bevásárlást sem elintézni. Ja és borzasztó ronda is.
2013. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jutott belőle! A párom két tesója. A párom figyelmeztetésére voltam olyan hülye, hogy megpróbáltam közeledni hozzájuk és kedves lenni velük, jócskán megbántam. :(
2013. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóról szóra ugyanez volt velem is, közeledtem hozzá és dúr megkaptam a képembe a bunkó mivoltát...
2013. máj. 28. 23:13
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Én nem, mert a párom egyke, az öcsémnek meg nincs senkije :D.
2013. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én sógornőm inkább alattomos, és érdekember semhogy bárkit kioktatna. Szépen módszeresen golyózza ki a másikat.

Én vagyok a belemondom az arcába ember...ezzel mindig alul maradok. Én vagyok a bunkó...

Most melyik a jobb?

Egyik sem, tudom.

Amit te leírsz az a bátyám. A gyerekkoromat kellett vele eltöltenem!! Ő humorba ágyazva aláz.

Az sem jobb hidd el...

2013. máj. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tica0121 ***** válasza:
Ó igen, kaptam. Albérletben laknak, nagyon sokat segítettünk neki mi is és a család is, mivel az ő szülei még csak nem is kíváncsiak rá. Kifizettük az esküvőjüket, kaptak segítséget autóvásárláshoz, amikor jött a gyerek, akkor a teljes babakelengyét megvettük nekik. Aztán kezdtek kicsit elégedetlenek lenni, állításuk szerint ők azzal a feltétellel vállalták a gyereket, hogy majd mindenki segít nekik, és ez szerintük nem történt meg. Bár apámék vették nekik a pelenkát és a bio bébiételt... a gyerek keresztelőjére már nem hívtak meg mindket, az esküvőnkre nem jöttek el, majd kifejezetten eltiltottak mindenkit maguktól. Persze azóta fűnek-fának azt fújják, hogy milyen szemetek vagyunk, de sajnos eddig byírtuk, hogy az volt az elvárás, hogy csak a pénzt kapják meg, de ne menjünk oda, ne látogassuk a gyereket, ja és főleg ne szóljunk semmire semmit. Értem itt ezalatt, hogy szerintünk ha a gyereknek nincs kajája, akkor ne vegyen coca colát... és ezek után mi vagyunk a szemetek, minket lenéznek mindenért! Irigylem azokat, akiknek nem lyen jutott!
2013. máj. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!