Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig elég az h két ember...

Meddig elég az h két ember szereti egymást?

Figyelt kérdés
már beszéltünk h szakítanunk kéne mert sok a vita. Leggyakrabban nem is egymással van bajunk hanem magunkkal és egymáson vezetjük le. De mindig arra jutunk h nem lehetünk ilyen hülyék h ezért veszni hagyjuk egymást mert nagyon szeretjük egymást. Szerintetek legyőzhetjük önmagunkat egymásért?
2013. máj. 30. 20:21
 1/7 anonim válasza:
Szia, szerintem igen, de nagyon fontos hogy leüljetek és nyugodt körülmények között higgadtan átbeszéljétek a dolgokat vagyis mindent ami téged őt bántotta mostanában vagy akár régebben, nektek mi a véleményetek hogyan tehetnétek jobbá a kapcsolatot. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek ezek gyakran nagyon mélyek is lehetnek de ha igazán szeretitek egymást megoldjátok. Én azt tanácsolom hétvégén zárkózzatok be egy helyre a lakásban, teló kikapcsol és beszéljetek mindent át. Nekem már sokszor mentette meg a kapcsolatom :)
2013. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerelemnek azt nevezzük amikor 2 ember jobban szereti egymást mint önmagát.

Ha ez nincs meg akkor az nem szerelem.

2013. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még csak 8 hónapja vagyunk együtt. Én azt érzem h nagyon szeretem de küzdök önmagammal. Önértékelési problémáim vannak és sokszor rajta csattan. Közbe ntudom h igazságtalan vagyok de vmi bekattan a fejemben. És amikor visszakattan rettenetesen szégyellem magam h megint elborult az agyam és őt bántottam.
2013. máj. 30. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban előjönne, úgyhogy azon kéne gondolkodni, hogy tudsz ezen segíteni.
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
El is mondod neki hogy mennyire sajnálod? Fontos hogy érezze komolyan gondolod hogy bánt ahogy viselkedtél vele de ugyan ez rá is igaz ha olyan mint te.
2013. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen ez volt nekem is a felismerésem h nem ellene irányul nem velünk van a hiba hanem velem és ezen sürgősen változtatni kell, mert bárkivel lennék ezzel elüldözném


persze mindig mondom neki h nagyon sajnálom de akkor is bánt

2013. máj. 30. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából ami a mostani kapcsolatodban probléma,az minden kapcsolatodban az lesz.Szóval ha igazán szerelmes vagy,szépen önvizsgálatot tartasz,és igenis legyőzöd önmagad!

Én is keresztül mentem ezen a poklon,nekem sem volt könnyű,egy nagy szerelmet elbaltáztam így,bár csak részben voltam én a szakítás oka.Mivel a mostanit semmiképpen nem akartam elveszíteni,így legyűrtem a hárpia énemet.Viszont azt is tisztáztam vele,hogy vagy tisztel,vagy lelépek.Össze is szedte magát.

2013. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!