Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "borzaszt...

Szerintetek mennyire "borzaszto"ha ket ember szereti egymast es a no 7 evvel idosebb? kis kozossegben elek eppen hogy csak el nem egetnek, mint boszorkanyt. Ez ekkora bun lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Nem bűn, de én nem tudnék nálam fiatalabbal lenni, a hideg ráz a gondolattól, viszont engem aztán nem izgat ki kivel van.

Hány évesek vagytok, hogy ennyire megnéznek? Mert ha te mondjuk 23, a srác meg 15, akkor meg tudom érteni az embereket.

2012. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Illetve 16, bocs, félreütöttem.
2012. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én szerelmem 9 évvel idősebb nálam. Egy éve együtt vagyunk. Bár Pesten élünk, senkit nem érdekel különösebben. F/23
2012. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 vagyok ,a feleségem 40. 3 gyermekünk van.
2012. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bánomisén ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bűn, csak szokatlan. Szűklátókörűék meg nem szeretik a szokatlan dolgokat. Főleg, ha még jól meg is vagytok egymással.

Ne törődj azzal, mit mondanak, ha boldogok vagytok, akkor legyetek továbbra is azok :-)

2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
en 38 vagyok o 31 es nem az a lenyeg,hogy hogy nezek ki,mert 30 tol senki nem adna tobbet,hanem az,hogy tudjak az emberek.igen eddig en sem akartam meg szoba allni sem tolem fiatalabbal,dehat a szerelem nem ismer hatart..csak kinos az egesz helyzet,de azert elkoltozni nem fogok...
2012. jan. 4. 15:01
 7/16 A kérdező kommentje:
koszi-banomisen:)
2012. jan. 4. 15:02
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez esetben nem értem. 30 felett már olyan mindegy. Mindketten felnőttek vagytok, akkor meg?

Az én verzióm tényleg szánalmas lett volna (23-16), de így semmi nincs benne.

2012. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mas egy 2 milios varosban elni,vagy egy parezresben..ott senki nem figyelne rank...itt most mi vagyunk a cirkuszi majmok!kepzeld ,ha meg osszejonne egy kozos gyerek is:)
2012. jan. 4. 15:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Hidd el, engem is fognak még bámulni, én a sokkal idősebb férfiakra bukom :):) Én direkt megbotránkoztató dolgokat tennék, nyíltan smárolnék az utcán, hangosan nevezném cukormókusnak és egyebek :D Majd leszoknak a beszólogatásról :D
2012. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!