Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar honvédség szinte...

A magyar honvédség szinte sehogy sem gondoskodik önmaga reklámozásáról, a legtöbb fiatalnak fel sem merül a fejében, hogy miért is ne lehetne katona. Egy ilyesmi zenés reklám szerintem jót tenni a magyar honvédségnek is. Mit szóltok hozzá?

2011. febr. 16. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
6000-ren várnak a sorukra jelenleg is... Nem kell több katona!!!
2011. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor is király lenne, ha a katonaság ilyen zenés filmekkel reklámozná magát!
2011. febr. 16. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
hát az ilyenek hatására szerintem inkább kevesebben állnának katonának :D
2011. febr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Remek lenne, Jó szlogenekkel:


" Keressen annyit, mint egy takarítónő"

" Legyen hazafiságból szegényember"

" Akár hat lőszert is elhasználhat, lakhat kaszárnyában"

2011. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

A magyar honvédség is reklámozza magát, időről időre, pl. plakátokon. A zmne meg minden felvételi időszakban.

De szerintem ez nem a reklámokon múlik.

2011. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha megbecsülnék, vagy pláne ha megfizetnék, akkor még hírdetni sem kellene.

Így sem kell hírdetni, mert a nyomor miatt annyian jelentkeznek a rosszul fizetett, de mégis bztos állásokra, hogy túljelentkezés van.

Akkor meg minek reklámoznák?

2011. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Sztem egy ehhez hasonló propaganda videó hatásosabb lenne mint az általad belinkelt.


http://www.youtube.com/watch?v=yp6cB7BGj48


Plussz még ha fejlesztenék is a honvédséget(új fegyverek,harcjárművek,repülők,egyenruhák)és a katonáknak magasabb bér és társadalmi megbecsülés járna(bár a baloldali és a libsi emberektől ugysem lehet ilyet várni...).

2011. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem akarnak toborozni így is túljelentkezés van. Ezen még nem gondolkodtál?
2011. febr. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Én például nagyon szeretnék katona lenni,meg is van az alkalmasságim.De kevesebbet keresnék,mint most(pedig most sem keresem halálra magam) és el kéne költöznünk az ország másik csücskébe feleségemmel,gyerekkel,itthagyva minden segítséget,feleségem munkáját.Akármennyire is szeretném ezt csinálni,nem csak magamért kell felelősséget vállalnom.Ha csak egyedül lennék akkor mennék én 80-ért sárba kúszni,laktanyában élni.Nem reklámoznia kéne magát a honvédségnek,hanem olyan körülményeket teremteni(pl.:fizetés,lakhatási támogatás kezdettől,stb),amikkel többen be tudják vállalni.Velem egyel több lojális katonája lenne az országnak,de a családom kárára nem fogok bevonulni.
2011. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A honvédség nagy része nemzetidegen, amerikai érdekeket szolgál külföldön. Szerinted kinek lenne ehhez kedve? A hazánkat védő hadsereg gyakorlatilag nem is létezik.
2011. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!