Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyenről?

Mit gondoltok az ilyenről?

Figyelt kérdés
Mit gondolrok arról, aki 13,5 éves, és van egy kb. 90 ezer ft-s tabletje, és egy 35 ezer ft-s okostejója, ami 1 éve van meg neki, és most kap egy 100 ezres telefont? De nem a szülei által, hanem a saját pénzéböl vette meg, csak a tabletbe adtak 20 ezret, és a tablete pedig márciustól van meg neki. Ja az "ő pénze" nem egyenlő a szüleiével, mert a rokonok, barátok adták ünnepekre, és elment "dolgozni", vagyis hát segíteni külömböző dolgokban. Sokat gyűjtötte a pénzt. (barátnőmről van szó)
2013. jún. 1. 18:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egészségére.
2013. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az ő pénze, akkor arra költi amire akarja...meg ha a szülei megveszik neki, akkor sincs mit szólni, biztos jól állnak anyagilag. Ő dolguk.
2013. jún. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok róla semmit, mert nem tartozik rám, és mellesleg rád sem. Rengeteg kellemetlenségtől kíméled meg magadat, ha nem hasonlítod össze az életedet, lehetőségeidet másokéval. Az élet nem igazságos. Van, akinek "csak úgy" megadatnak dolgok, másoknak meg nem. Viszont erre semmi ráhatásunk nincs, és ezen a ponton teljesen fölösleges gyötrődni rajta.
2013. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális dolog. Összegyűjti magának, megveszi. Nem vagyok már mai csirke, de nálunk is ez ment. A gyerekeimnél főleg. Ha úgy látjuk, pótolunk bele valamilyen címszó alatt. 14 éves fiam van. Neki is van gépe is, telefonja is. Elég drágák, de én úgy látom ezek a dolgok másoknak is megvannak. Max a gépet együtt használj a 2/3 gyerekek. Nekünk egy van, így csak az övé. Telefont pl. tőlünk kapta karácsonyra, mert nagyon "kellett" de meg lett mondva, hogy pár évig ezzel érje be.
2013. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
jav: gyerekemnél. Sajnos csak egy van.
2013. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, ő pénze. Arra költi amire akarja. Miért kell mindig másokkal foglalkozni?
2013. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
13,5éves nem dolgozhat sehol szinte
2013. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ugyes, ha kepes oszegyujteni ra a penzt. Innentol kezdve az ove, azt csinal vele, amit akar. Nem a szuleit terheli, ha kell neki vmi. Remelhetoleg idovrl majd rajon arra is, hogy mire erdemesebb kolteni a penzet, de kezdetnek rossz.
2013. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
azt gondolom hogy féltékeny vagy. én new yorkban élek és kis korom óta gyüjtött6em pénzt new yorkra hogy ne keljen dolgoznom :) és 10 éves korom óta gyüjtöm 25 éves vagyok most 1 éve vagyok kint és gyüjtöttem kb 800 ezret. és még adtak hozzá
2013. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy képes gyűjteni pénzt arra amit szeretne!Nem veri el haszontala dolgokra, neki ezekre van szüksége!Ha nem gyűjtené össze a pénzt akkor nyílván egy olcsóbb telefonnal, laptoppal is beérné, de mivel tud spórolni, megteheti hogy azt vegye meg ami igazán tetszik neki!Jó ha ezt hamar megtanúlja, mert így felkészül arra hogy milyen lesz a felnőtt élet.
2013. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!