Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyenről?...

Mit gondoltok az ilyenről? "Irigységből gyújtotta fel az autókat "

Figyelt kérdés

Több mint 100 luxusautót gyújtott fel a berlini autósok réme a nyáron. A 27 éves férfit hétvégén fogta el a német főváros rendőrsége.


Beszámolójuk szerint a munkanélküli és súlyos adósságokkal rendelkező férfi bevallotta a gyújtogatást, és azt mondta: „Szar az életem, akiknek ilyen luxusautójuk van, jól élnek és megérdemlik ezt.”


A férfi június és augusztus között 67 autót gyújtott fel, és még 35 jármű égett ki, amelyekre átterjedt a tűz.



[link]


2011. okt. 24. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
szánalmas semmirekellő az ilyen. Aki tisztességesen szerezte azt a luxust azt sajnálom, aki okossággal, csalással azt nem. Azért nem kár, vagyis a kocsiért igen. Amúgy ha az én évek alatt kifizetett kocsim is égett volna, és netán a kezem közé kerül a gyújtogató, hát... Pedig nagyon távol áll az autóm a luxustól.
2011. okt. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Szánalmasnak tartom az ilyen embereket. Munkája nincs, de ahelyett, hogy összevissza törné magát, hogy legyen, inkább a könnyebb utat választja és irigykedik, "bünteti" a gazdagokat. Mint valami elborult kommunista.
2011. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"a könnyebb utat választja" - miért is könnyebb út, amit választott?


egyébként ha tényleg csak luxusautókat gyújtott fel, akkor az engem nem zavar.

2011. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Heckler ***** válasza:
Látta a Fight Clubot, és kipróbálta élőben. Szerintem semmi gond ezzel.
2011. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég borzasztó ez, de amúgy én szívesen cserélnék (anyagi szampontból) azokkal, akiknek az autója eléget, mert: "van ott még ahol ez volt..."


Gondolom a manust meg jól bezárják...

2011. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

20:17 mert ezáltal megnyugtatja magát, hogy neki is van dolga a világban, mégpedig igazságot tenni.

Sajnálom, de attól még, hogy valakinek nincs annyi pénze, amennyit szeretne, nem kellene így viselkedni. Én is szeretnék a minimálbérnél többet keresni, mégse gyújtom fel a főnököm kocsiját, pedig nagyon jól néz ki.

2011. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!