Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Végre van egy barátnőm, de a...

Végre van egy barátnőm, de a szüleim ellenzik, mert biszexuális. Szerintetek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és mivel eddig szorongással küszködtem, nehezen lettek jó barátaim.

Járok rajzolni, festegetni egy ilyen csoportba, ahol megismerkedtem egy nagyon aranyos lánnyal, egy évvel idősebb nálam. Óra után teáztunk, télen vásárba mentünk, moziba, ilyenek.

Azt hiszem, titulálhatom legjobb barátnőmnek. (Bár spannak hívom:D)

Mivel jártunk együtt bulizni is (házibulik többnyire), ugye az emberek összeakadnak valakivel mindig...nos és ő nem mindig csak fiúkkal, és ahogy beszélgettünk tisztázódtak ugye a kis titkaink is.

A minap nálunk voltunk, a konyhában gofrit csináltunk de nem hallottuk, hogy anyu hazajött, a barátnőm pedig épp ecsetelte, hogy egy lány milyen jól csókol.

Anyu akkor még nem szólt semmit, este vont kérdőre, hogy most mi van ezzel a lánnyal.

Ahogy elmagyaráztam, most már nem bírják, mert szerintük rosszba vinne, és hogy sejthették volna már az elején, hiszen mindig olyan fiús...(Csak mert nem sminkel, hátizsákot hord és infós suliba jár...)

De engem ez nem zavar, nagyon szeretem, örülök hogy végre van akivel beszélhetek, ha baj van.

Mit tegyek?

15L



2013. jún. 1. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ha el tudnak tőle tiltani, akkor kiharcolni, h talizhass vele, ha meg nem tudnak eltiltani, akkor nem kell problémázni.
2013. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom te nem vagy biszexuális. Azért a szüleid lehetnének megértőbbek. Ha eddig úgymond magányosabb fajta voltál és most találtál valakit akire úgy tekinthetsz mint a legjobb barátnődre akkor sztem mindegy h biszexuális vagy ne,. Amíg nem hozzád kezd el úgy vonzódni addig miért ne lehetnétek barátnők??? Próbáld a szüleiddel megbeszélni. Mondd el h te nem akarnál vele semmit . Sok sikert :I
2013. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én se értem teljesen, hogy amíg köztünk nincs semmi, miért nem mindegy nekik. Meg ha lenne is, nem mindegy, ha boldog vagyok?
2013. jún. 1. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez volt, csak 16 voltam és én egy leszbikus lánnyal voltam jóban. Anyámék azt hitték, hogy én is az leszek..pedig ez tök hülyeség, ha amúgy nem érdekelnek a csajok, nem lesz semmi. Ha meg igen, akkor az nem a csaj hibája. Ezt kéne megérteniük.
2013. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyet értek az előttem szolokkal. Én 16/L/bi vagyok és nekem is vannak barátnőim de nem vonzódom hazájuk és vannak fiú barátaim és hozzájuk sem. Mint ahogy van olyan, hogy hetero lány és hetero fiú közt is csak barátság van. Szóval sz egyész egy nagy hülyeség és azt mond meg a szüleidnek is.
2013. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16 éves. Csak kísérletezik szerintem, attól még nem lesz biszex, hogy smárol néhány lánnyal.


Javítsatok ki, ha tévedek, de én azt olvastam valahol, hogy a "leszbikus" (biszex.) nők döntő része valójában nem is az (orvosi értelemben), hanem csak próbálkoznak, "jobb híján" szexelnek nőkkel, vagy lázadás, ilyesmi miatt. Kutatások szerint a homoszexualitás X kromoszómához kapcsoltan öröklődik, tehát férfiaknál sokkal nagyobb az esélye, hogy "genetikailag" lesz meleg, mint egy nőnél. Mint a vérzékenység vagy színtévesztés.

Lehet, hogy ezt azóta már megcáfolták, nem vagyok naprakész a szakirodalomban... :) de attól, hogy valaki 16 évesen "fiús", nem sminkel meg ilyenek, lehet, hogy csak alapból utálja a kifestett plázacicák stílusát, és bármivel beéri, ami nem olyan.

Nem azt mondom, hogy ezért rögtön a lányokra kell buknia, én is hátizsákos voltam/vagyok, de a 16 éves kori kicsapongásokat nem kéne összekeverni egy kiegyensúlyozott, érett ember szexuális irányultságával.

2013. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

... na, sikerült elég összevissza írnom...

Még egyszer, hátha most érthető lesz:

A lényeg az lett volna, hogy a nők nagy többségénél a homoszexualitás tudatos döntés kérdése, kevés az olyan nő, aki eleve a saját neméhez vonzódik (esetleg még küzd is a vonzalma ellen), míg férfiaknál ez utóbbi gyakoribb.

2013. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!