Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány biszexuális ember él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány biszexuális ember él magyarországon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
AMennyi nem él a szomszédos országokban!
2013. máj. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
megyek megszámolom..
2013. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több a nullánál, kevesebb abból, aki nyilvánosan felvállalja, a többit meg honnan a f.ból tudjuk?
2013. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam, hogy nagyjából a lakosság 5 százaléka biszexuális. Ez alapján kb 500 ezer lehet Magyarországon, aminek nyilván a töredéke vállalja nyíltan.
2013. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23786
2013. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-ik válaszolónak üzenném hogy nem kertem pontos adatott. csak hogy kb. mennyi ember bi...
2013. máj. 22. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, a hány biszexuális ember él Magyarországon kérdés számomra, meg aki tud szöveget értelmezni, annak azt jelenti, hogy kérsz egy számot. Amit nem tud senki. Nem azt kérdezted, hogy kb. hány? Hanem hogy hány bi ember? Most a kommentedben igen, azt írtad, hogy kb., de a fő kérdésben nem.

Egyébként nem csak én reagáltam ily módon.

És a kérdésedet is pontosan megválaszoltam, mivel nyilván egy csomóan nem vállalják fel, így nem lehet pontos adatot adni. Ezt így nem tudja senki.

De még kb-ra sem. Ugyanis ezek statisztikák, amik nem reprezentatívak. Megkérdeznek 100 embert, akiből 5 bevallja, míg valójában vannak vagy 20-an. Illetve lehet hogy ha egy másik korosztályt vagy egy másik csoportot kérdeztek volna meg, ott a 100-ból 30 bevallotta volna.

2013. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!