Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogadnál örökbe félvér vagy...

Fogadnál örökbe félvér vagy teljesen más rasszhoz tartozó babát vagy gyereket?

Figyelt kérdés
pl. kínait, afrikait, afro-amerikait (ill. más népcsoporthoz tartozót)?
2009. okt. 7. 16:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mert akkor mindanki számára egyértelmű lenne, h nem az enyém.
2009. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akàrmilyen babàt fogasz örökbe mindenkinek egyértelmü lesz hogy nem a tiéd.Föleg ha szöke vagy,kék szemmel,a gyerek meg sötét,vagy forditva.Örökbefogadàsnàl nem igazàn lehet vàlogatni,max,ha multimilliomos vagy.

Igen örökbefogadnék bàrmilyen babàt,bàr az én kikötésem az lenne,hogy legyen egészséges,mert egy sérült az nekem nagyon nagy szomorusàgot okozna....Sajnàlnàm.

Hidd el mindegy milyet fogaadsz örökbe,hàlàs lesz érte hogy felnevelted.

2009. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
dehát ha "sima" gyereket fogadnék örökbe , előbb-utóbb ott is kiderülne hogy nem az enyém....
2009. okt. 7. 17:02
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
én simán. miért ne? ez kicsit extrém. számomra meglepő, hogy van, aki ilyenkor azt latolgatja, hogy mások mit gondolnak.
2009. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Háát.. szerintem ha mondjuk barna hajú, szemű vagy és van egy szőke, kék szemű gyerek veled, senki se egyből arra gondol, h hú, ez nem az övé. Viszont ha egy néger gyerekkel vagy, elég egyértelmű. Szerintem.
2009. okt. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
egy afrikait szivesen :)
2009. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én egyszer szeretnék is egy vietnami kisgyereket örökbe fogadni, amennyiben ezt az akkori helyzetem megengedi.
2009. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

Igen, egy ujgur fiút, vagy egy eszkimó lányt.

Esetleg filippínót, azok olyan szépek!

Kis cigányt is szívesen!Főleg szőkecigányt, azok is nagyon szépek.


Ismertem egy családot, cigány kislánnyal, imádták, soha senki nem mondta nekik, hogy nektek meg honnen van ilyen fekete gyereketek? Nagyon szép kislány volt, de hát persze magyarnak nevelték.

2009. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
IGEN!!!!!imádom a gyerekeket,bármilyet örökbe fogadnék,kis afrikait is,pedig van 6 sajátom is.
2009. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem lehetne saját gyerekem, teljesen elkeserednék, és amikor azt mondják született egy baba akiről lemondott az anyja, nem érdekelne, hogy milyen a bőrszíne vagy honnan jött, úgy is olyan felnőtt lesz belőle, amilyenre én neveltem. Amikor úgyérzem elég érett a gyerek, hogy felfogja mit jelent az, hogy örökbefogadott gyerek, így is úgy is elmondanám neki, teljesen mindegy hogy azért, mert fekete a bőre, vagy azért, mert világító kék szemei vannak :) Én nem hogy furán néznék, inkább felnéznék egy olyan fiatal házaspárra akik hajlandóak egy olyan babát örökbe fogadni, akire szörnyű sors várt volna!
2009. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!