Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom félvér, és én...

Ha a párom félvér, és én fehér vagyok, akkor kb. milyen színű babáink fognak születni?

Figyelt kérdés

Kb. ilyen színű a párom: [link]


Én pedig nem az a hófehér bőr típus vagyok szőke hajjal, hanem barna haj barna szem, és fehér bőr típus :)


2009. szept. 13. 22:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

Pffff szégyen.



HooliganGirl88

2009. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%

nemtudom, mi szegyen...

szerintem barnaboru (kreolboru) babaitok lesznek, valszinu barna hajjal, szemmel:) szepek lesznek bizti:)

sok sikert hozzuk:)

2009. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
hát gratulálok....
2009. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én párom is félvér, én fehér vagyok, a gyerekeink barnák, a képen lévő bőrszínnél talán 1-2 árnyalattal világosabbak.

2009. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
biztos hogy sötét bőrük lesz és hajuk.
2009. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

De jó lenne látni képet a babáitokról, megoldható lenne, hogy valahogy megnézhessem? Biztos nagyon szépek :)

duranski33@freemail.hu-n fel tudnánk venni a kapcsolatot ha gondolod :)

2009. szept. 13. 22:38
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

nem biztos, h sötét babák lesznek, ez nem olyan, mint a festék összkeverése=)

ha a párod világos színt hordozó génje és a te világos színt hordozó géned összekerül, akár világos babáitok is lehetnek =)

2009. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
99%

A párod hiába félvér, attól még a babátok lehet egészen fekete is, ha egy őse génje kerül előtérbe...


Volt egy ismerősünk, akinek az anyukája annonagyonrégen terhes lett valakitől (titokban tartotta, kitől, megszülte a kislányát férj nélkül)... A kislány szép szőke, mint az anyukája...

Aztán később a kislány nagylány lett és férjhez ment, a férje is fehérbőrű, magyar ember volt.

A botrány akkor tört ki, amikor a fiatal párnak gyereke született és legnagyobb döbbenetre egy fekete bőrű, fekete göndör hajú négerbaba!!!... 8-o

Na, ekkor kénytelen volt az anyuka elárulni, hogy a lánya apukája egy néger sportoló volt, aki pár napot töltött Mo-on!

A néger kisunokát én is láttam, a lakóhelyünkön mindenki ismeri őket.


De lehet, hogy a kisbabátok fehér lesz, mint te, elég sok variáció lehetséges az öröklődés szabályai szerint.

2009. szept. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hófehér típus vagyok, a párom pedig félvér, mint a tiéd, csak ázsiai. Nagyon más minden ilyen kapcsolatból született baba. Van, amelyik világosabb bőrű, van, amelyik sötétebb, de szem és hajszín a párodé lesz domináns. Azt vettem észre a babánkon, hogy változik a bőrszíne. Mikor megszületett eléggé sötét volt, ázsiai beütése is jobban volt. Ahogy nőtt, egyre kevésbé volt ilyen...szóval mindegyik más. Szerintem mindkettőtökből lesz benne és ahogy mondtam, a szín változhat.
2009. szept. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%

Bocs nem 0 az IQ csak rasszista vagyok:D Egyébként én erre nem lennék büszke.


"Létesítenünk kell fajunk fentmaradását és FEHÉR gyerekeink jövőjét!"


Ennyi...

2009. szept. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!