Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ellenem van, senki...

Mindenki ellenem van, senki nem támogat. Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
családom ellenséges, barátaim nincsenek. akik teljesen egyedűl vannak és csak magukra számíthatnak, hogyan csinálják?

2013. jún. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamért küzdök. A létfenntartásért dolgozok és azért hogy ne üljek munka után, otthon a 4fal között. Az ad erőt, hogy ha feladom a küzdelmet, rosszabb lesz. Így legalább van esélyem kitörni ebből. Előbb-utóbb mindenkinek eljön a pont amikor helyreáll a lelki békéje és boldogabb lesz (új párkapcsolat, barát, jobb fizetés, munkahely...)
2013. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kinek a támogatására vársz,ha egyedül vagy,magadra számíthatsz csak...nincsennek barátaid?Ha a családod ellenségeskedik,akkor ôk bizonyára nem támogatnak.Szerezz barátokat,ismerkedj!Egy jó barátnak könnyebb kiönteni a szívedet,mert megért és jó esetben tanáccsal is ellát.
2013. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Don Miguel Ruiz - A négy egyezség

Lynn Grabhorn-A vonzas hatalma


olvasd el..

2013. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz lehet :( Nem tudom hány éves vagy, de egy társsal nagyon sok mindent véghez lehet vinni, ha normális párkapcsolatod van, az lelkileg, erköcsileg is sokat erősít és az önbizalmadat is megnöveli. No persze barátokat szerezni is fontos dolog lenne. A családdal nem tudsz mit kezdeni, szokták mondani, hogy a barátokat igen, a családot nem lehet megválogatni. Állj pozitívan a dolgaidhoz, koncentrálj az emberi kapcsolataidra, építsd ki azokat!
2013. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
párkapcsolat terén sincs szerencsém, soha nem kellettem senkinek sem. ez ki is hat a munkámra. azt is nehezen végzem ilyen rossz lelki és érzelmi állapottal
2013. jún. 4. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan vagyok. Van kapcsolatom, de nem ér semmit, már a végét járjuk :(

Vannak ismerőseim, de egyiket sem mondanám barátnak/barátnőnek :( nem tudok többet bízni senkiben... így érzem :((

munkám nincs, nem találok már 3 éve :(

semmi értelme nincs az életemnek...

A tanácsom az lenne, szerezz be egy kis, vagy nagyobb állatot. Akár egy halacska, hörcsög is megteszi, de cica az igazi. Hidd el, néha jobb társaság, mint egy ember :) Nekem ez sok erőt ad, mindig ott van, ha szeretném megcirógatni és éppen hagyja, nem játszani akar :D

2013. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Változtass!

Csak te szerezhetsz barátokat és társat magadnak, senki más! Járj el sportolni, keress hobbit, amivel csatlakozhatsz valamilyen csoporthoz. Ez mind kizárólag rajtad múlik.

2013. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
F/L vagy? Korod? Közvetlenül miért vagy ilyen rossz hangulatban?
2013. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!