Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért iszik mindenki? Nincs...

Miért iszik mindenki? Nincs már senki, aki antialkoholista lenne?

Figyelt kérdés

Antialkoholista=nulla korty.

Utálom, hogy iszunk, ha öröm van, akkor azért, ha bánat van, akkor azért. Ha meccs van, akkor azért.

Névnapot ünneplünk, ne hülyéskedj, iszunk. Megszületett a haverom kisfia, iszunk. Összetörtem a kocsit, iszunk. Nyert a csapatom, iszunk! Jó a buli, iszunk. Péntek este pia nélkül?? Iszunk, bammeg. Vacsorához vörösbor? Nem árt az, orvosság! Nyáron meleg van, sörözünk! Télen hideg van, borozunk!


Nem elég még? Ha mondom, hogy nekem az lenne jó, ha a párom egy megveszekedett kortyot se inna soha, akkor kiröhögnek. Nincs ilyen ember? Miért kötelező inni?


2011. júl. 26. 13:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Hát sajnos tényleg el sem tudják képzelni hogy erre valakinek nincs igénye. De én sem iszom semmit. Mások meg gondoljanak amit akarnak.
2011. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%
nekem szüleim alkeszok, isznak/ittak helyettem is. évek óta nem ittam egy kortyot, valami leblokkol. eléggé utálnak miatta a haverok, mert tinikoromban vedeltem. nem gondolom, hogy ez változni fog. örökre megundorodtam az alkoholtól.
2011. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%
Én soha nem iszok, utálom az izét. A gyümölcslét imádom.
2011. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Én az vagyok,mert apám alkoholista.Tudom,milyen nehéz az ilyennel együtt élni..ha lehet vele egyáltalán együtt élni.Anyám 30 éve bírja lassan.
2011. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
68%
Mindenkinek van valami szenvedélye
2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%

Akkor ne igyál, ilyen egyszerű. Nehogy már mások legyenek a "felelősek/hibásak" azért, mert te vagy a párod isztok.

Aki AKAR, igyon. Aki NEM AKAR, ne igyon. Van egy nagyon hatásos varázsmondat: "köszönöm, nem kérek".

Röhögnek? Na és, majd nem röhögnek májrákkal. Kb. ennyi.

Egyébként normálisan is lehet inni, nekem a szombati grillparti után (nyáron rendszeresen) kimondottan jól esik egy pohár jó bor. Nem hiszem, hogy bármi kivetnivaló van ebben. Én ilyenkor AKAROK inni, ahogy a párod is AKAR, ha buli van, ha péntek van, ha gyerek születik stb.

A különbség abban van, ki milyen gyakran és mennyit AKAR inni.

2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
34%

az azért nekem is kicsit furcsa, ha valaki egy kortyot sem iszik. olyan sznob dolognak tartom.


én sem azért iszok, h úgy kelljen összevakarni az asztal alól, hanem mert jól esik egy kicsit lazítani, dumálni egy sör mellett. évek óta nem voltam vállalhatatlan állapotban az alkohol miatt. persze, van, h becsípek, de eddig csak jó élmények történtek velem az iszogatások kapcsán.

2011. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%

Fater alkesz volt, halomra vert minket és fegyverrel üldözött ha túl sokat ivott!


1(!!!!!!!!!!!) kortyot sem tűrök! Én nem iszok! Elvből semmi alkoholt! Páromtól sem tűröm! Egyet kértem mikor összejöttünk hogy míg velem van sose igyon! Megszületett a Fiúnk nem ment tejfakasztós buliba! Ennyi az elvárásom!

Neki annyi volt, hogy ne dohányozzak! Én leszoktam Ő nem iszik!


Alkohol mentes sör az oké! Én pl.: szeretem a citromos gössert de ha alkoholosban lehetne venni csak akkor nem kellene!

2011. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fura abban hogy valakinek nem ízlik és nem érzi lazításnak? Nincs olyan dolog a világon amit mindenki szeretne.
2011. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szoktam, de nem azért, mert elvi kifogásom van ellene.
2011. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!